Aliens: Colonial Marines

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Aliens: Colonial Marines

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 36 total)
  • Autor
    Posty
  • #5122

    Nie mam pewności, czy ktoś wcześniej nie utworzył już wątku dotyczącego nowej giercy w Alienowych klimatach, którą SEGA chce nam zafundować.

    Po dłuższej ciszy w zakresie Aliens: Colonial Marines (w ubiegłym roku był chyba nawet news o zawieszeniu produkcji) coraz więcej newsów i materiałów można w necie znaleźć. Co więcej, wygląda że szykuje się naprawdę solidna porcja akcji, znacznie lepszej od totalnego gniota jakim był AvP z ubiegłego roku.

    W każdym razie na gameplay.pl pojawił się artykuł pod tytułem [i]"Nowy zwiastun Aliens: Colonial Marines zrywa hełmy z głów[/i]" – trudno się nie zgodzić.

    http://www.youtube.com/watch?v=UMbxzlkvjLE&feature=player_embedded#!

    Pozdr.

    #5123
    Atue
    Participant

    [quote][b]DawnyBywalecAptekaPub napisał/a:[/b]
    Co więcej, wygląda że szykuje się naprawdę solidna porcja akcji, znacznie lepszej od totalnego gniota jakim był AvP z ubiegłego roku.[/quote]

    Amen!

    Choć graficznie ACM w niepokojący sposób przypomina AvP3 to mam nadzieję że obędzie się bez totalnego partactwa jak marines z kolbą kukurydzy w dupie oraz skopywanie ksenomorfów.

    #5124
    Interdyktor
    Participant

    Dodałem newsa z trailerem – ja jestem mega pozytywnie do tej gry nastawiony, i czekam z niecierpliwością! Marines rządzą! Mam nadzieję, że będzie mrocznie, gęsto, i że co-op da rade.

    #5190
    MIKET
    Participant

    Jest nowy gameplay, będziemy również mieli możliwość (oprócz grania różnymi Marinami) pobrzebywać w ciele Kolonisty.
    [url]http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/134[/url]

    #5191
    Atue
    Participant

    Ja do tej pory przecieram oczy ze zdziwienia – lekko sponiewierana tablica "HADLEYS HOPE pop. 158" po 40 MEGATONOWYM fajerwerku??

    Pewnie… to ma tyle samo sensu co jajo na Sulaco 🙁

    #5195
    MIKET
    Participant

    No to jest bolączka tej gry, imho Hadleys Hope zostało zmiecione z powierzchni.

    Aha WAZNE – po pierwszym materiale nie wyłączajcie, przeskoczcie do 6:00 i jest druga część gameplaya, gdzie mówią że stworzyli NOWE formy obcego…z czymś a'la Triceratops (!?)

    #5196
    Bezel
    Participant

    [quote] (…) gdzie mówią że stworzyli NOWE formy obcego…z czymś a'la Triceratops (!?)[/quote]

    Mother of god…

    #5197
    Carbon Unit
    Member

    Oczekujcie czegoś dobrego po Gearboxie haha.

    #5199
    Atue
    Participant

    Nowy gameplay – nawiązania do świata Aliensa idealne ale nadal uważam że umieszczenie początkowej akcji w Hadleys Hope to totalna padaka:

    [url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_Kb13WblC9g[/url]

    Edit:

    Chyba że zrealizowali ten prolog w formie koszmarnego snu. To jeszcze…

    #5200
    Atue
    Participant

    BTW

    Dzisiaj ciocia z Armoryki wpadła do domu z nowiuśkim Nintendo DS i załadowanym na niego ALIENS INFESTATION – szumnie zapowiadaną platformówką osadzoną pomiędzy wydarzeniami z Aliens a grą Colonial Marines.

    Zacząłem trochę grać i IMO trzyma klimat. Biorąc pod uwagę nawiązania na jakie się natknąłem to pracowały przy tym prawdziwe nerdy. Ale o tym wkrótce do przeczytania na zakazanej.

    No, wracam zwiedzać SULACO.

    #5201
    Bezel
    Participant

    [quote][b]Atue napisał/a:[/b]
    Nowy gameplay – nawiązania do świata Aliensa idealne ale nadal uważam że umieszczenie początkowej akcji w Hadleys Hope to totalna padaka:

    [url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_Kb13WblC9g[/url]

    Edit:

    Chyba że zrealizowali ten prolog w formie koszmarnego snu. To jeszcze…[/quote]

    08:19 filmiku – postać gracza przechodzi przez zabitego Obcego i nie otrzymuje obrażeń od kwasu 🙁

    09:33 inny colonial marines wali w Obcego na nas i gracz też nie otrzymuje obrażeń WTF?

    nie wspominając o zielonym kwasie xseno…

    Poza tym to nie wygląda jak aktualny gameplay tylko podrasowane promo.

    #5203
    Godfucker
    Member

    First of all – "remember Aliens the movie?"…eee…hehe…nie wypowiem się na ten temat bo musiałbym powiedzieć coś w stylu – "No nie k*rwa! Nie pamiętam!" omgwtfstfu noob…
    Second – dlaczego gameplaye z gier w których chodzi o szybkie i celne strzelanie są pokazywane w wersjach konsolowych? Bez kitu nie mam zamiaru się kłócić czy na padzie da się grać w fpsy czy nie, ale k*rwa jak widzę jak jakiś cymbał wywala pół magazynka we wszystko poza rzeczywistym celem to robię się z leksza zdenerwowany.
    Third – nowe alieny? Ok. Skrzyżowane z dinozaurami? To jak wpieprzanie pizzy z lodami…:)
    Fourth – no nie wiem, nie wiem. Niby fajnie, ale jakoś tak…ja wiem…to pewnie przez ten konsolowo-noobowy gameplay
    Fifth – fajnie że się będzie dało coopować całą grę, a nie tylko część.
    Sixth – z tym nieparzącym kwasem to kasza, kasza, kasza…

    #5846
    John J Adams
    Keymaster

    No więc pograłem:
    – Technicznie: żenada. Tekstury mają piksle jak stodoła. Ale może dzięki temu chodzi na maxie bez problemu nawet na kilkuletnim kompie
    – AI: żenada. Aliensy i marinsi mijają się i generalnie grzebią się w jakimś slo-mo
    – Fabuła: Na razie trudno powiedzieć, ale złożonością na razie daleko jej do AVP2. Aliensi nie robią specjalnego wrażenia na marinsach którzy je pierwszy raz widzą.
    – Klimat: Znikomy. Fajny motyw masowego najazdy marines, choć tej masy na razie nie widać.

    #5847

    Ta gra to masakra , chyba nigdy tak się nie zasmuciłem jak wczoraj a jednocześnie jako fan serii czułem potrzebę parcia dalej , istny masochizm (w duka nie grałem ) , tym bardziej że twórcy popełnili przecież niezłe Brothers in Arms i jak przejmowali projekt kilka lat temu to jarali się Colonial Marines, jaka to będzie jazda , taktyka , rozstawianie działek heh. Jest bardzo dużo smaczków dla fanów i nie rzucając spoilerami warto całość ukończyć .. bo tylko fan ukończy tą grę która powstawała w bólach chyba od 2002 roku , szkoda potencjału , szkoda miejscówek , klimatu , echh Alien skończy jak cartridge z E.T
    [url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8dPF8jpItCs[/url]:D

    #5848
    John J Adams
    Keymaster

    Recka podesłana przez garreta:
    [url]http://www.destructoid.com/review-aliens-colonial-marines-244276.phtml
    [/url]

    Zakładałem, że większość tych zarzutów to przesada albo jakieś glitche, ale niestety wychodzi na to, że są uzasadnione. Zakładam, że część porażek typu AI będzie można uratować patchami, ale samej gry to już nie podniesie.

    In plus mogę podać fajny kineskopowy HUD i system XP, ale to detale. Kurde człowiek jednak tęskni za AvsP2.

    P.S. W ogóle zapomniałem już o istnieniu AvsP3 (czy właściwie bez numeru) – to chyba podobny poziom.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 36 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.