Transformers 3 Ciemna strona ludzkiej głupoty

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Transformers 3 Ciemna strona ludzkiej głupoty

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 25 total)
  • Autor
    Posty
  • #5057
    Bezel
    Participant

    UWAGA! MINIRECKA OBFITUJE W SPOJLERY!

    Gatunek: parodia
    O co chodzi: nie wiadomo

    Plusy: efekty specjalne

    Minusy: wszystko inne
    -brak fabuły
    -lamerskie aktorstwo
    -humor taki że ja pierdolę
    -latający ludzie
    -odziały piechoty najlepszą bronią przeciw zaawansowanym robotom z kosmosu.
    -autobot Eistein (nawet dwóch)
    -po chuj trasformersą statki kosmiczne jak doskonale radzą sobie w próżni?
    -wieśniacki Kennedy i jego tekst: "Panie prezydencie na księżycu rozbiło się UFO! Kennedy: W takim razie musimy tam wysłać ludzi!" (O KURWA!)
    -zwroty akcji na poziome Mrocznego Widma
    -jak głupi może być Sentinel (nazwany w filmie – Einsteinem Autobotów) skoro nie wie, że sprowadzając Cybertron (sic!) tak blisko Ziemi, zmieni rozkład położenia mas i wypchnie Ziemię na bliższą orbitę okołosłoneczną.
    -ludzie-niewolnicy odbudowujący Cybertron pozbawiony atmosfery podtrzymującej biologiczne życie (JA PIERDOLE!)
    -flaga amerykańska na koniec filmu
    -nie walące się budynki rozpierdolone w połowie i skrzywione pod kątem (pi razy drzwi) 25-35 stopni (A NARZEKALI NA WTC!)
    -rozwlekłe zakończenie
    -ogólnie chujnia że ja pierdole
    -itd.

    Film jest tak głupi że ja pierdolę. W końcówce filmu byłem gotowy wyjść z kina. Nie idźcie na to gówno, szkoda czasu i kasy.

    Ocena 2/10

    #5058
    John J Adams
    Keymaster

    Kurde niedobrze mówisz.
    W necie recki mówiły, ze to wielki renesans cyklu po dwójce (co nie byłoby specjalną sztuką) a tu taka niedobra opinia…

    #5059
    Bezel
    Participant

    Należy brać poprawkę że to jest moja subiektywna opinia. Moim zdaniem im mniej robotów tym lepiej. Dla mnie ten film był po prostu głupi. Jak go obejrzysz będziesz wiedział o czym mówię (SPOJLER: laska leci na Witwicky-ego na gest "pistolecika" wykonany dłonią na której wisi medal od Obamy, no żesz kurwa, pomyślałem "Co za ćwok!").

    #5061
    snappik
    Member

    Subiektywna, ale bliska trafnej. Film to Revenge of the Fallen po patchu ale daleko jeszcze od Game of the Year Edition. Godna uwagi jest tylko ostatnia godzina, kiedy mamy w dupie to co się dzieje i jaramy się rekordową ilością iskier na sekundę. Baysplosion movie z gównianymi dowcipami.

    #5062
    Carbon Unit
    Member

    OK wszystko ładnie pięknie ale nie ma informacji, która mnie tu najbardziej interesuje odnośnie tego filma, mianowicie, jak tam Pani Rosie się prezentuje, jak lachon ostateczny zmuszający do przerw w czasie seansu, czy jednak Megan dawała więcej epy?

    #5063
    Bezel
    Participant

    Pani Rosie jest jakby to powiedzieć… inteligentniejsza od Meganki i bardziej zmysłowa. Pierwsza scena panowie, pierwsza scena 🙂

    #5064
    POLIP
    Member

    Ktoś rozkminił, po kiego grzyba w ogóle pojawił się wątek Malkovicha?

    #5065
    MIKET
    Participant

    @JJA: Nie wszystkie recki pozytywne:
    [url]http://io9.com/5816415/transformers-3-is-a-movie-about-how-wrong-you-were-to-hate-transformers-2[/url]

    #5066
    Bezel
    Participant

    Kolejna trafna recenzja "Ciemnej strony ludzkiej głupoty"

    [url]http://film.interia.pl/recenzje/news/armageddon-auta-i-ziew-krytyka,1662317,6290[/url]

    #5068
    ObywatelHD
    Member

    Sorry, ale jeśli ktoś się czepia w filmie Michaela Bay'a nieścisłości w fabule albo naciąganych rozwiązań, to po jaką cholerę to w ogóle ogląda? Przecież ten koleś robi od zawsze filmy, które się chłonie razem z prażoną kukurydzą wpychaną kilogramami do twarzy, a nie z poradnikiem "Jak pisać wybitny scenariusz" w ręku.

    Transformery 3 dobre są! Jest rozwałka, wycyckane efekty specjalne, znakomicie zrealizowane 3D, a do tego nieco bardziej mroczny klimat i spokojniejszy wstęp w pierwszej połowie. No i nie ma Megan Fox, co samo w sobie jest ogromnym plusem 🙂

    #5069
    ObywatelHD
    Member

    Moja recka i odpowiedź na pytanie – czy warto to oglądać w 3D?

    [url]http://obywatelhd.pl/?p=559[/url]

    #5071
    MIKET
    Participant

    Film bez rewelacji, fabularnie fajniejszy niz czesc druga, lepszy jesli sie go wezmie pod uwage jako pozostawiony sam sobie, durny jako czesc trylogii. W pierwszej czesci przyjezdzaja na ziemie po co…po te kosteczke i by uruchomic badguy'a, potem co – ze jest baza złych w kosmosie, a na koncu ze źli mają jeszcze na księżycu w sumie swojego, ktory moze sprowadzic cybertron, wtf?!

    Ilosc kretyznizmów wymieniona wyżej, moze nie zgwałciło mnie to wizualnie ale miała w tym filmie miejsce masturbacja efektami specjalnymi…

    …do plusów dodam że pierwszy raz miałem okazje ogladać film w Imaxie i faktycznie o wiele lepsze wrażenie robi niż Multi.

    #5072
    Interdyktor
    Participant

    Nie miałem nadziei, dużych co do tego filmu, jako wielki fan jedynki i człowiek który uważa część drugą jako kupę łajna, nawet nie chciałem iść do kina na to. Ale jakoś się tak złożyło, że byłem wyjechany w głąb Polszy, i pierwszy raz w życiu mogłem iść do IMAXA, i oczywiście padło na ten film. I powiem szczerze, że czegoś takiego jeszcze w życiu nie przeżyłem, generalnie w technologi Imax ten film zgwałcił mi mózg, oczy, i uszy, a nad naturalne stężenie epy, rozpierduchy i mega w ciul wypas 3D generalnie zepchnęły fabułę na drugi plan. Podczas ostatniej rozpierduchy, przy tak wielkim stężeniu epickości, kiedy Optimus Prime zrobił ten swój rajd wyżynania Decepticonów, poczułem się pierwszy raz od bardzo dawna, tak samo jak pierwszy raz w wieku dziecięcym oglądałem Gwiezdne Wojny.

    Nie wiem jak w zwykłych kinach z pseudo 3D, ale mam wrażenie, że ten film jest stworzony do Imaxa.

    #5073
    matt
    Participant

    [quote][b]ObywatelHD napisał/a:[/b]
    Sorry, ale jeśli ktoś się czepia w filmie Michaela Bay'a nieścisłości w fabule albo naciąganych rozwiązań, to po jaką cholerę to w ogóle ogląda? Przecież ten koleś robi od zawsze filmy, które się chłonie razem z prażoną kukurydzą wpychaną kilogramami do twarzy, a nie z poradnikiem "Jak pisać wybitny scenariusz" w ręku.

    Transformery 3 dobre są! Jest rozwałka, wycyckane efekty specjalne, znakomicie zrealizowane 3D, a do tego nieco bardziej mroczny klimat i spokojniejszy wstęp w pierwszej połowie. No i nie ma Megan Fox, co samo w sobie jest ogromnym plusem :)[/quote]

    Niestety ale można się czepiać. Ewentualnie, jako, że ten reżyser jest już marką głupoty to trudno się spodziewać czego innego, więc ktoś kto poszedł do kina sam jest sobie winny i może sobie odpuścić narzekanie.

    Ja za to jestem przeciwnikiem takich żałosnych produkcji. "głupie, że nie mogę ale fajnie się patrzy"- a jakby udało się nadać sens fabule to by się źle patrzyło? Umiejętność wyłączania mózgu uważam za zbędną i szkodliwą.

    #5078
    ObywatelHD
    Member

    [quote]Ja za to jestem przeciwnikiem takich żałosnych produkcji. "głupie, że nie mogę ale fajnie się patrzy"- a jakby udało się nadać sens fabule to by się źle patrzyło? Umiejętność wyłączania mózgu uważam za zbędną i szkodliwą.[/quote]

    Stary, ja też wolę obejrzeć "Incepcję", która jest równie efekciarska, ma te mas dziur w opowieści, ale przynajmniej bazuje na scenariuszu napisanym, jak sądzę, na komputerze, a nie podczas dłuższej wizyty w toalecie.

    Ale moim zdaniem takie produkcje jak Transformery też są potrzebne. Michael Bay robi filmy, które można porównać do przejażdżki rollercosterem. Zbyt wiele treści tam nie ma, nie poczujesz się po nich mądrzejszy, a jeśli odpowiednio się nie przygotowałeś, to może nawet będzie Ci niedobrze. Ale w trakcie jazdy wrzeszczysz z radości, bo wszystkie zmysły są bombardowane z każdej strony ostrymi bodźcami.

    Nie każdy lubi rollercostery, ale patrząc na wyniki finansowe filmów Bay'a śmiem twierdzić, że ich zwolenników na tym świecie nie brakuje 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 25 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.