Bitwa Warszawska 1920

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Bitwa Warszawska 1920

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • Autor
    Posty
  • #5027
    M
    Member

    Jako że ZP liznęła wcześniej ten temat: Nowy zwiastun "pierwszego polskiego filmu 3D" – epe, epa, kabaret, Urbańska und Szyc!

    [url]http://www.youtube.com/watch?v=08FwwSrJbl0&[/url]

    Widać postęp od poprzedniej zajawki – samoloty zostały już narysowane 😉

    #5028
    Interdyktor
    Participant

    Ach, i ciągle bije ten styl teatru telewizji…

    #5029
    Carbon Unit
    Member

    Ten film to totalne dno, a każda sekunda poświęcona temu tworowi jest sekundą straconą.

    #5030
    M
    Member

    Aktoreczka Urbańska to też gwóźdż do przysłowowej trumy 😉 PRL-dziadek powienien się nauczyć od dziadka Allena dobierać panienki do filmów 😉

    #5031
    John J Adams
    Keymaster

    Co wy chcecie, Urbańska jest genialna – powinna być żoną Leslie Nielsena. Za kadrem każdej sceny z jej udziałem czeka taczka Oscarów.

    #5032
    Sasquatch
    Member

    Wpierw "tam pampampam pan pan param morskie koniki zobaczy pan" a potem czadowy marszałek z doklejoną miotłą ze Społem pod nosem… Aktorzy deklamujący teksty w sposób i na poziomie teatrzyku z Głucha Dolna. Kolejny hicior.

    #5033
    John J Adams
    Keymaster

    Super, że to gówienko nakręcił koleś od Potopu. Podoba mi się jego nowy styl robienia głównych rol z epizodycznych postaci granych przez "zdolne" aktoreczki typu Skorupko czy pani Pamparam.

    #5034
    Bezel
    Participant

    W 1:20 minucie zapierdala ksiądz w sutannie z Pismem Świętym i różańcem. BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHH!!!!!!!!!
    :D:D:D

    #5035
    Zoidberg
    Member

    To akurat zdazyło sie naprawdę, ale fakt faktem głupio to wyglada-jak chcą kręcić film religijny to niech zatrudnią specjalistów z włoskiej telewizji RAI, bo póki co to film niewiadomo jaki. Śpiewanie w kabarecie i Piłsudski, nigdy nie byłem jakimś hejterem każdego filmu, ale już lepiej się sensacje XX wieku oglądało, bo 1920 to badziew dla wycieczek szkolnych.

    #5036
    M
    Member

    Ksiądz Skorupka miał w krzyżu pole siłowe 😉

    #5037
    Bezel
    Participant

    Ksiądz Klęka pod ostrzałem wroga nie pęka. 🙂

    #5038
    John J Adams
    Keymaster

    Pole siłowe to bąbel mocny
    I przypomina folię wyglądem.
    Trud by je przebić jest bezowocny,
    Choć zasilane jest zwykłym prądem!

    #5039
    Sasquatch
    Member

    tam pampampam pan pan param
    posrod fal morskie koniki zobaczy pan

    #5040
    Zonbie
    Participant

    Ludzie toż to nie byle jaki ksiądz!!! To sam Mordimer Madderdin Inkwizytor Jego Ekscelencji biskupa Hez-Hezronu!!!:D:D:D

    #5041
    smutny
    Member

    Widzę, że Olbryski sobie na charakteryzacji przyoszczędził – nawet wąsy ma takie same.
    [url=http://www.filmweb.pl/news/FOTO+Szyc%2C+Skolimowski%2C+Olbrychski+na+planie+%22Bitwy+pod+Wiedniem%22-74710#]filmweb[/url]
    Ba, nawet zaoszczędzili na aktorach bo tutaj też grają Ci sami.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.