Sarah Connor Chronicles

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale Sarah Connor Chronicles

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 40 total)
  • Autor
    Posty
  • #676

    chcialbym bardzo aby BSG jeszcze wrocilo do formy, ale ostatnio byla zauwazalna tak silna tendencja spadkowa ze 4 sezonu raczej sie boje niz oczekuje z nadzieja 🙁

    Niestety kiedy serial bazuje na WIELKIEJ TAJEMNICY i odwijaniu tego tajemniczego cukierka z papierka trudno sensownie go skonczyc – bo jak by super cukierek nie byl zapakowany to na koncu zostaje tylko stara twarda landrynka. Niestety 🙁

    #717
    Krusty
    Member

    Zapomniałem napisać że traktuje ten serial jako wariacje na temat uniwersum Terminatora zresztą zdaję mi się że podobnie myślą twórcy serailu jak i nowego filmu.

    #882

    hmm czy mi się wydaje czy tylko ja i prabab słabo oceniamy ten serial?Widziałem 2 odcinki i więcej widzieć nie chce,sam pomysł zrobienia z terminatora rednecka jest już głupi a wykonanie wprost burackie.

    #883
    John J Adams
    Keymaster

    Klucz do satysfakcji z Sarki jest taki, że nie możesz go traktować jako kontynuacji filmu. Po prostu fajny serial z Terminatorami, rządzący się własnymi serialowymi regułami 🙂

    #884
    watson
    Participant

    Zrobili tylko 9?
    Kurde….
    Ostatnio jak byłem w USA, to miałem okazję widzie pierwsze 3…
    Nie zrobił mega wrażenia. Ale skoro zostało tylko 6, to nic tylko pakowa się w samolot i leciec oglądac.

    #885

    jechac jechac, tylko pamietac. ze to SERIAL. jak ktos uwaza ze terminator to tylko arnold i tylko I i II i tylko Cameron i tylko TAK JAK JA SOBIE WYOBRAZAM JEST DOBRZE. to szkoda kasy na bilet, czy ewentualnie szkoda sily na szuflowanie wegla do pieca w maszynowni statku na ktory sie zabralismy akurat na gape do usa.

    #1145
    witoldus
    Participant

    [quote][b]John J Adams napisał/a:[/b]
    Klucz do satysfakcji z Sarki jest taki, że nie możesz go traktować jako kontynuacji filmu. Po prostu fajny serial z Terminatorami, rządzący się własnymi serialowymi regułami :)[/quote]Zgadzam się z Komandorem.Widziałem pilota Kronik Sary i mam ochotę na więcej.

    #1147
    Interdyktor
    Participant

    I nawet w Polsce puszczają.:)

    #1150
    Alicja
    Participant

    No właśnie – wczoraj prawie spadłam z kanapy, gdy AXN zapodał zapowiedź ("Już wkrótce"). Coś może bliżej wiadomo?

    #1153
    awu
    Member

    Telewizja akcji AXN należąca do Sony Pictures Television International, już w maju zaprasza swoich widzów na telewizyjne wydarzenie tej wiosny. Zaledwie kilka miesięcy po amerykańskiej premierze AXN zaprezentuje 9. odcinków nowego serialu "Terminator: Kroniki Sary Connor". Polska premiera serialu nastąpi [b]4 maja o godz. 22:00 na antenie AXN.[/b]

    źródło: [url=http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=45170]STOPKLATKA.PL[/url]

    #1155
    Alicja
    Participant

    awu -> thx 🙂

    #1172
    derek
    Member

    [url=http://img13.imagevenue.com/img.php?loc=loc865&image=18398_SummerGlauWarnerBrothersPressJunketSydneyFeb2008330_122_865lo.jpg][b]KLIK[/b][/url]

    tak, zgadzam sie z przedmowcami, sahra connor kroniki to dobry serial…

    zartowalem. to najwieksza zenula jak ostatnio ogladalem. na wyżyny humoru i intelektualnego obciachu wspinają się scenarzyści w chwili, gdy każą złemu cyborgowi przyjść na lekcje i sprawdzić obecność w klasie. w momencie wyczytywania nazwiska Największej Cipy Od Której Zależą Losy Ludzkości, zmechanizowany belfer wyjmuje z uda pistolet i opróżnia chyba ze dwa magazynki, ani razu nie trafiając w spłoszony młodociany cel. jeżeli tak ma wyglądać bojowa skuteczność maszyn przyszłości, to wojnę z nimi wygrałaby nawet niedzielna drużyna paintballowa, uzbrojona w słomkowe plujki i kamizelki z przeceny.

    jakie czasy, takie kino.

    #1219
    Sasquatch
    Member

    Na wiodacym portalu zapodali dzis news ze Terminator 4 bedzie mial kategorię wiekowa PG-13. Mysle ze zawdzieczamy to wlasnie serialowi.
    No i dupa blada.

    #1235
    witoldus
    Participant

    Terminator 4 w kategorii wiekowej PG-13 to żenada:(Jak jeszcze kolejne przygody Rambo zrobią w podobnej kategorii to będzie oznaczac zbliżający się szybko koniec świata:)

    #1298
    M
    Member

    A w "Gazecie telewizyjnej" napisali że SCC bije fabularnie i aktorsko pierwowzór… 😀

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 40 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.