MONSTERS

  • This topic is empty.
Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Autor
    Posty
  • #4701
    Bezel
    Participant

    Fabuła: love story, post apokalipsa, macki w tle.

    Miejsce akcji: strefa skażona, gdzieś w Meksyku.

    Bohaterowie: typowi amerykanie – przygłup i pusta lala.

    Gra aktorska: brak

    Dialogi: zbiór banałów i wyżyny głupoty.

    Akcja: macki z kosmosu atakują!

    Plusy: amatorka

    Minusy: wszystko pozostałe
    -wspomniany fotograf-przygłup nie zabiera karabinu gdy ma ku temu okazję. Pewnie pacyfista.
    -pusta blond lala która robi tylko siku
    -koszt biletu promem do USA – 5 tys. USD. Przeprawa przez skażoną strefę pełną macek z kosmosu – 10 tys. USD WTF???
    -czas podróży przez pół Meksyku na piechotę – góra 3-4 dni WTF???
    -niepilnowany punkt kontrolny na granicy ze skażonym przez kosmiczne macki Meksykiem WTF???
    -To po chuj mur wysoki na 20 m (na oko) skoro dwójka ludzi na piechotę może go sforsować – WTF???
    -działająca stacja paliwowa, rozświetlona jak choinka na wiosnę, pełna produktów, ZE SPRAWMY KOMPUTEREM i telefonami na zupełnym odludziu – WTF???
    -lądowe stwory z kosmosu potrafią strącać samoloty i helikoptery – WTF???
    -oglądanie dwóch 100 metrowych stworów z kosmosu gustujących w ludzkim mięsie z odległości 15 metrów na widoku WTF???
    -macki łączą ludzi – WTF???
    -brak zakończenia
    -brak logiki
    -chujowy scenariusz
    -ogólnie nuda i chujnia

    Podsumowanie: w żadnym wypadku nie oglądać – grozi epilepsją głupoty.

    Ocena: 1/10

    #4702
    Godfucker
    Member

    Każdy kto zna się chociaż trochę na życiu wie że wszyscy meksykańce to pazery, które tylko czekają aż para zagubionych usańców będzie próbowała przejść rzez ich zakażoną strefe za piździeści tysięcy dolców. Z całą resztą się zgadzam:)

    #4703
    garret
    Participant

    Celna mini recka 🙂 Oj bardzo. Pomimo wad, slusznych zresztą, film ogladało mi się przyjemnie. Może miałem nastrój romantyczny bo jedyna scena kiedy dupa fotograf nie strzelil foty urzekła mnie. I te niesmiale, kielkujace uczucia rozpierdolone przez meksykanska dziwke.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.