The Human Centipede(first sequence)

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy The Human Centipede(first sequence)

  • This topic is empty.
Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Autor
    Posty
  • #4159
    Jasiu Ciast
    Member

    Z ciekawości obejrzałem ten kontrowersyjny film.
    Po trailerze spodziewałem się kolejnego słabego gorno i niestety/stety stwierdzam że to dzieło mimo swojego mega chorego pomysłu jest całkiem dobrym filmem. Bardzo dobrze zbudowany klimat i całkiem sprawny scenariusz i reżyseria. Na największe oklaski zasługuje Dieter Laser jako Dr Josef Heiter, jego rola jest po prostu genialna, oglądając film ma się wrażenie jakby Heiter był najgorszym wcieleniem zła jakie kroczy po ziemi.
    Minusem filmu jest poziom zdołowania i obrzydzenia jaki narastał we mnie podczas oglądania i po. Tylko Dla Ludzi O Mocnych Nerwach(żeby nie było że nie ostrzegałem). Czekam na wrażenia innych po filmie :]

    #4160
    MIKET
    Participant

    Podpisuje się pod tą opinią!
    Dr jest mega zły, on mógłby stać w piękny jasny dzień w parku gdzie rodziny sie bawią – i sama jego obecnosci wystarczyłaby by to była mroczna scena.

    Jako takiego gore to tam nie ma, krwi więcej w zasadzie jest już w serialu Scrubs, mimo to – tak jak napisałeś Jasiu Ciast – obrzydzenie jest duże i dlatego film jest dosyć chory…no i końcówka…

    #4161
    Jasiu Ciast
    Member

    no końcówka to najbardziej przejebana sytuacja w historii kina chyba ale
    SPOILER

    Jak Heiter dostaje kulkę w łeb to o mało z radości z krzesła nie spadłem.
    /SPOILER

    więc jakieś plusy ta końcowka też miała

    #4217
    MIKET
    Participant

    Dla fanów 😉
    [url]http://www.etsy.com/listing/49972327/the-human-centipede-cat-toy[/url]

    #4242
    MIKET
    Participant

    Jest i w koncu adekwatny cosplay (…choc nie w 100% wierny originałowi)!
    [url]http://io9.com/5595025/the-human-centipede-cosplay-that-won-1000[/url]

    #4249
    Jasiu Ciast
    Member

    dobra alternatywa dla stroju-konia na bal przebierańców 😀

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.