Kolejne SW costam

Homepage Forumy Od rzeczy Nerdostwo Kolejne SW costam

This topic contains 20 odpowiedzi, has 0 voices, and was last updated by  DarkMiagi 8 lat, 4 miesięcy temu.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • Autor

Lord New Age
    Participant

10 lat temu bym sie zesral z radosci , teraz sie zastnawiam co to za kuriozum: [url]http://www.star-wars.com.pl/news/show/1679[/url]

Red
    Participant

Wygląda na taki Star Wars Komiks, tylko robiony przez gików i bez komiksów ;). A tak w ogóle to teraz, gdy większość ludzi ma dostęp do neta to nie widzę świetlanej przyszłości dla tego projektu.

Krusty
    Member

Ale oczojebna strona. A Ahsoka musi zginąć.

Ragnus
    Participant

"wRazem siła!"

cytat z apelu wystosowanego przez autora tej strony/tej gazetki oraz tych imprez:http://gwiezdne-wojny.pl/news.php?11631,interaktywnie-w-tczewie.html do fanów SW w Polsce.

Warto chodzić na te imprezy, gdzie można zrobić sobie zdjęcie ze "Zdjęciami z autografami aktorów."

Lord New Age
    Participant

Ciekawy post znalazłem na forum wiodącej polskiej strony SW:

"Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych nowym Polskim Magazynem o tematyce Star Wars. Zostałem oddelegowany przez redakcję eSWu do tego by udzieli wszelkich wyjaśnień na temat nowego wydawnictwa.
    Niestety z przyczyn proceduralnych wynikających z działań "Fanów" utrudniających i sabotujących nasze prace, musieliśmy przesunąć premierę pierwszego numeru o dwa miesiące. "

Fanowska AK?

DarkMiagi
    Participant

Ciekawe jak ów sabotaż miałby wyglądać… Ktoś zrobił włam do drukarni? Z(c)hakował komputer red nacza i usunął materiały?

A może po prostu większość fanów ma ten magazyn tam, gdzie mam na myśli, i trzeba wokół sprawy zrobić szum…

Lord New Age
    Participant

Moze dokonano zmian w kanonie i trzeba było przeredagować?

Ktoś mi wyjaśni czym to się różni od zwyklego fanzinu (prócz ceny) ?

P.s. A kolega nie mial napisać jednej takiej relacji?;)

Interdyktor
    Participant

Ale tam dodają plakat!

dzorf
    Member

[quote][b]DarkMiagi napisał/a:[/b]
    Ciekawe jak ów sabotaż miałby wyglądać… Ktoś zrobił włam do drukarni? Z(c)hakował komputer red nacza i usunął materiały?

A może po prostu większość fanów ma ten magazyn tam, gdzie mam na myśli, i trzeba wokół sprawy zrobić szum…[/quote]

Rozejrzyj się wokół siebie popytaj, może ktoś z Twojego podwórka, będzie miał odwagę na ten temat porozmawiać. Z drugiej strony nie wierzę, że akurat Ty nie wiesz o co chodzi. Powiem tak gazeta jest dla Fanów robiona przez fanów za ich prywatne pieniądze. I będzie też traktować o Fanach. Co do tego że Fani mają ją "gdzieś, gdzie Ty myślisz" to jesteś w ogromnym błędzie.
    Czym gazeta będzie się różnic od zwykłego fanzimu? Po pierwsze włożono w nią naprawdę ogromną ilość pracy graficznej. Graficy przygotowują ją na zasadzie najnowszych trendów akceptowalnych przez LucasFilm będąc zarazem w stałym kontakcie z licencjodawcami. Współpracuje z Magazynem dwóch bardzo dobrych (jak nie najlepszych w Polsce, jeżeli brać pod uwagę to co do tej pory wydali i na jakim poziomie utrzymuje się to na rynku wydawniczym) grafików komputerowych, którzy już nie jeden tego typu magazyn popełnili. A dzięki ich pracy stały się bardzo popularne i nadal utrzymują się na rynku będąc w ścisłej czołówce miesięczników w swoich kategoriach. Są to miesięczniki, które są własnością wydawnictwa Egmont. Artykuły w niej publikowane nie będą dostępne na żadnym z serwisów internetowych. Będą to zupełnie nowe autorskie publikacje. Magazyn i jego redaktorzy będą uczestniczyli w życiu Star Wars w Polsce by dostarczyć czytelnikom relację z prawie każdego konwentu fantastycznego w Polsce na którym będzie blok Star Wars. By dostarczyć rzetelnych informacji, które pozwolą być może na poprawienie jakości naszych imprez SW. Magazyn będzie w dużej mierze nawiązywał do tego co się dzieje na bieżąco w świecie Star Wars. Do tego dostarczy Wam wiele autorskich prac graficznych niespotykanych do tej pory w sieci czy jakichkolwiek publikacjach. Kolejnym celem magazynu jest przyciągnięcie i rozszerzenie popularności Star Wars w Polsce. A to pozwoli otworzyć nasz rynek dla wielu firm, co pozwoli na większą dostępność różnego typu wyrobów i gadżetów niedostępnych w naszym kraju. To wiąże się z jego promocją i reklamą, a także wieloma imprezami towarzyszącymi, które będą miały duży wpływ na jego rozwój. Do tego "zatrudnienie" wielu powiązanych i nie czasami nie powiązanych ze światem Star Wars ludźmi czy też instytucjami. Nie zawsze da się pracować i czerpać z tego radość z ludźmi, którzy robią coś na siłę. Ludzie, którzy współpracują z magazynem są Wam znani, ale są tacy, którzy nie chcą się ujawniać ponieważ robią to z samej przyjemności i dla idei spełnienia i zaistnienia w dużym projekcie. Cześć składu poznacie już w pierwszym numerze. W związku z tym iż jest to fanowskie wydarzenie nie muszą się ujawniać. Miesięcznik ma zielone światło LucasFilmu na to by stać się licencjonowanym trzecim tego typu na świecie. Poczyniono w tym celu naprawdę wiele rozmów i prac. Okres czasu gdy będzie ukazywać się pod szyldem "Fanowskie" i zmieni się ma "oficjalne" może potrwać dużo dłużej niż redakcja myśli, ale to wszystko zależy od tego ile pracy zostanie w niego włożone. I czy Fani będą chcieli redakcji pomóc. Jest jeszcze wiele aspektów, które mógłbym poruszyć na temat eSWu, ale niestety nie jestem upoważniony do tego przez Redakcję.

DarkMiagi
    Participant

Pozostaje mi życzyć powodzenia i wyrazić nadzieję, że korektę tekstów magazynu przeprowadzał będzie jednak kto inny.

koalasmuck
    Member

fajnie, będzie co czytać w empiku

Lord New Age
    Participant

Sabotażyści pokonani!

[url]http://gwiezdne-wojny.pl/news.php?12964,pierwsze-polskie-licencjonowane-czasopismo-star-wars.html[/url]

[quote]Drodzy Fani

Już wkrótce na naszym rynku wydawniczym pojawi się całkiem nowy produkt spod znaku Star Wars. Lukę na półce każdego fana już niedługo zapełni Star Wars Magazyn wypełniony po brzegi najświeższymi informacjami z samego źródła, będziecie mogli znaleźć w nim wszystko, co dotyczy nowości z Uniwersum Star Wars, nie zapomnimy o „nieśmiertelnej” Oryginalnej Trylogii, a także będziemy informować o wydarzeniach i życiu fanów w Polsce i zagranicą.

Magazyn jest zwieńczeniem naszych starań, które prowadziliśmy przez cały ubiegły rok, rok który obfitował w wiele emocji, pojawiających się wokół naszego pomysłu. Dziś dzięki wsparciu zarówno Steve’a Sansweeta z LucasFilm jak i Geralda Home’a aktora grającego w Powrocie Jedi oraz naszej determinacji już niedługo oddamy w Wasze ręce polską edycję Star Wars Magazyn. Dołożymy wszelkich starań, aby Magazyn zarówno jakością jak i zawartością stanowił pozycję najwyższej klasy. Jednocześnie mając na uwadze fakt, iż powstaje on dzięki fanom dla fanów będziemy chcieli utrzymywać ścisły kontakt i tworzyć go także we współpracy z Wami. Zachęcamy już teraz do kontaktu z nami, e-maile prosimy przesyłać na adres: redakcja@swmag.pl. Równolegle z Magazynem ruszy nasza strona internetowa pod adresami: http://www.swmag.pl i http://www.starwars-magazyn.pl.

Jesteśmy otwarci na Was…

Wybierz NASZĄ stronę Mocy!
    Redakcja STAR WARS MAGAZYN
    Arkadiusz „Areckin” Szajek
    Maciej „M@ska” Skawiński
    Wydawnictwo Galaxy Publishing S. C. [/quote]

koalasmuck
    Member

[quote][b]Lord New Age napisał/a:[/b]
    10 lat temu bym sie zesral z radosci ,[/quote]

no więc ja też 😀

dla dzisiejszych młodocianych geeków to może być jednak żadna frajda, bo w dzisiejszych czasach WSZYSTKIE informacje, newsy, wywiady, opowieści etc jest w internecie więc nie wiem co oni tam za materiały chcą zamieszczać, które by przyciągnęły czytelników

edit:
    przypomniały mi się czasy, kiedy się chodziło do empiku oglądać zagraniczne gazety w poszukiwaniu jakichkolwiek wzmianek, albo w fotosów z Epizodu I 😀

Bezel
    Participant

"And then you saw the movie…"

[url]http://img12.imageshack.us/img12/4218/omgdjd.jpg[/url]

Lord New Age
    Participant

O, takie coś: [url]http://gwiezdne-wojny.pl/news.php?13235,steve-sansweet-w-polsce.html[/url]

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)

You must be logged in to reply to this topic.