To nie jest kraj dla starych ludzi – spoilery

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy To nie jest kraj dla starych ludzi – spoilery

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • Autor
    M
    Member

Czy można sie spodziewać recki na ZP czy "to nie jest film dla starych snobów"?

Dodałem w tytule spoilery na wszelki wypadek 😉

John J Adams
    Keymaster

Film jest dobry i Coenów, ale IMHO nie zasługuje na Oscara. Może dlatego go nie zrozumiałem i nie walnę jego recki.

M
    Member

Ale możecie go wykorzystać na prelce o seryjnych mordercach 😉

garret
    Participant

Jest dobry i zaliczony. Pozostałych nominacji nie widzialem na razie. Recka chodzi po głowie ale najpierw wolę coś posmęcić o living dead nazi a potem o wampirach.

Jasiu Ciast
    Member

[quote][b]John J Adams napisał/a:[/b]
    Film jest dobry i Coenów, ale IMHO nie zasługuje na Oscara. Może dlatego go nie zrozumiałem i nie walnę jego recki.[/quote] ten film zrodził kultowy item jakim jest broń pneumatyczna do zabijania krów//jeżeli ju nie chcecie recki tego to może chociaż Big Lebowski

John J Adams
    Keymaster

No sam motyw sensacyjno-redneckowsko-killerski jest bardzo fajny, niestety autor/reżyserzy uparli się na wzbogacenie filmu o przemyślenia życiowe 🙂

Jasiu Ciast
    Member

No sam motyw sensacyjno-redneckowsko-killerski jest bardzo fajny, niestety autor/reżyserzy uparli się na wzbogacenie filmu o przemyślenia życiowe :)[/quote] Troche mi nie przypadła do gustu ta scena na końcu w której TLJ gada z dziadziem

John J Adams
    Keymaster

No właśnie, zjebała cały fajny film o killerze 🙂

MIKET
    Participant

jestem swiezo po seansie (…dopiero…) i zgadzam sie z JJA – dobry ale dlaczego otrzymal Oscara to nie rozumiem. Bron pneumatyczna – wiadomo, pomysl i wykorzystanie b.ciekawe ale to nie o tym film…ale na "Najlepszy Film" nie zasługuje. zdecydowanie.

Jasiu Ciast
    Member

tu sie powtarza sytuacja sprzed roku jak to było w przypadku infiltracji//oskara dostała tylko dlatego ze Scorsese stary był

John J Adams
    Keymaster

No to były dwa skandale na raz.
    Pierwszy był taki, że Scorsese zrobił remake, a drugi taki, że dostał on Oscara :///
    Do dziś nie obejrzałem Infiltracji, Infernal Affairs rządzi forever!

Jasiu Ciast
    Member

ja obejżąłem i powiem ci że bardzo się różni od oryginału i gdyby pominąć wykorzystanie ciekawego pomysłu to były by to 2 różne filmy

harry
    Participant

przy czym IA byłby dużo lepszym.
    Departed ratuje tak naprawdę muzyka (Dropkick Murphy's \m/), bo tak pod wieloma względami jest przeciętny (a szczur biegnący po balustradzie na końcu jest tak amatorskim motywem, że poczułem się, jakby ten film robił jakiś nowicjusz, który pierwsze szlify na jutubie zdobywał).

merle
    Member

No to były dwa skandale na raz.
    Pierwszy był taki, że Scorsese zrobił remake, a drugi taki, że dostał on Oscara :///
    Do dziś nie obejrzałem Infiltracji, Infernal Affairs rządzi forever![/quote]

swięte słowa!!
    tez nie obejzałem

dodam ,że umieszczenie na plakatach (swoją drogą nudnego i przekombinowanego) "We Own the Night" hasła "lepsze niz Infiltracja" spowodowalo ze nie wiedzialem czy smiac sie czy plakać

John J Adams
    Keymaster

Warto dodać że po tym tekstem "Lepsze niż Inflitracja" był podpisany jakiś latynoski tytuł, niestety nie pomnę jaki.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.