Machete

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 33 total)
  • Autor
    Krusty
    Member

Zdjęcia z planu:
    [url]http://www.omelete.com.br/cine/100021640/Alba__Seagal__Trejo_em_mais_fotos_do_set_de_Machete.aspx[/url]

Broken Fang
    Member

Gdy wybrałem się do kina na Planet Terror i zobaczyłem ten Fake Trailer Rodrigeza byłem nim zachwycony, a gdy dowiedziałem się, że będzie z tego prawdziwy film skakałem z radości, no i do tego Denny Trejo w roli głównej. Nie mogę się doczekać.

Interdyktor
    Participant

No i co, był już ktoś? Dla mnie film mega wypas. I bardziej zrobiony na serio, niż by się wydawało. Generalnie tyle zajebistości, że tego się nie da opowiedzieć, tylko trza zobaczyć. Plus mój nowy ukochany one liner- ,,Machete don't text'' -mistrzostwo 😀

garret
    Participant

i 19 metrowe jelito

[quote][b]Broken Fang napisał/a:[/b]
    Gdy wybrałem się do kina na Planet Terror i zobaczyłem ten Fake Trailer Rodrigeza byłem nim zachwycony, a gdy dowiedziałem się, że będzie z tego prawdziwy film skakałem z radości, no i do tego Denny Trejo w roli głównej. Nie mogę się doczekać.[/quote]

Najlepszy film świata.

watson
    Participant

Film absolutnie genialny. Kto nie widział (a zwłaszcza – nie wybrał się w piątek do kina!) – ten chuj.

Esencja kultu i mexploitation.

Film, w którym nie ma ani jednej złej.. tfu! słabej sceny.

Lord New Age
    Participant

A zatem jestem Lord New Chuj!

Carbon Unit
    Member

Mam na Blue-raya od miesiąca ale czekam na kino, chyba w tym tygodniu, a to że film będzie miazgą to wiadome, tak jak Hobo with the Shotgun 😀

Gargooletz
    Participant

IMO końcówka to dość mocny zjazd, a i sporo 'super pomysłów' było upchanych strasznie na siłę.

Mimo wszystko zabawa przednia.

Sasquatch
    Member

Ja pierdykam, co za NIE czad. Tarantino to jednak potrafi, zrobić "złe" kino, Rodriguez jedynie nieudolnie naśladuje. A końcowa pseudo rozpierducha to już zupełne dno.

Carbon Unit
    Member

@Sasquatch
    Co jak co, ale tu się nie zgodzę, Tarantino jest nubem przy Rodriguezie jeśli chodzi o złe kino i to dosłownie, nawet nie ma co porównywać, przykładów nie będę podawał.
    Tak w ogóle to Tarantino sam żadnego "złego" filma nie nakręcił, co najwyżej współpracował przy takowym.

derek
    Member

ten film chyba Karol Marks reżyserował, a jego tytuł to "Manifest komunistyczny 2010".

głównym antagonistą jest polityk partii republikańskiej (w filmie mowa o tym, że jest on niezależny), pokumany z wielkim biznesem, baronami narkotykowymi i faszystami (tutaj: strażnicy graniczni, strzelający do ciężarnych, latynoskich kobiet). po drugiej stronie barykady mamy natomiast proletariat robotniczy oraz importowaną z krajów trzeciego świata latynoską biedotę, na której czele staje wojownicza laska o ksywie She (to nawiązanie do tego czerwonego ch***, idola celebrytów w Holly – Che Guevary). że to jest czerwona propaganda, nie przykryje nawet konwencja szmatławego kina głupoty. fejkowy trailer zapowiadał fajny śmieciowy grindhouse o kolesiu, co się mści na swoich pracodawcach (CIA?), a w finalnej wersji dostałem zlewaczałą agitkę, w której wszystko, co złe leży po amerykańskiej stronie granicy, a całe dobro tego świata skumulowało się w sercach ludu pracującego.

bez kitu oglądając Maczete miałem przed oczami to:

[url]http://img.naszemiasto.pl/grafika2/nowy/04/86/4b925d2dda88d_g1.jpg[/url]

chleba, pracy i kredytu!!!!

aż się wierzyć nie chce, że taki film nakręcił gość, co się w Teksasie urodził.

matt
    Participant

Zobacz sobie kto jest głównym arcyzłym w Black Dynamite.

derek
    Member

jeden z najbardziej skorumpowanych prezydentów w historii USA – Richard Nixon. socjalista jak się patrzy. jako młody prawnik wsławił się obroną sowieckiego agenta, Algera Hissa, doradcy Roosevelta na konferencji w Jałcie, jako prezydent chciał przeforsować w Kongresie państwową, przymusową służbę zdrowia (nie udało mu się), ustanowić płacę minimalną (też fiasko), no i wreszcie to on w przemówieniu z 15 sierpnia 1971 roku zawiesił międzynarodową wymienialność dolara na złoto. wpierdol mu sie należał, ale Holly przegina z podjazdami na niego – to już się robi nudne – jakby gorszego barachła nie było (Lincoln).

Interdyktor
    Participant

Aha.

Zawsze intryguje mnie, jak ktoś doszukuje się takich rzeczy w wymowie filmu.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 33 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.