Wall-E

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
  • Autor
    Posty
  • #321
    Sasquatch
    Member

    Co myslicie o tej produkcji?
    Czy w ogole cos myslicie, moze srednio pasuje na ZP.

    Ja po pierwszych zajawkach robilem sobie nadzieje na male P/A (o dziwo) dla dzieci ale i doroslych.

    Po najnowszym zwiastunie widac to jednak nie bedzie TO, ale kilka kultowych nawiazan do kalsyki by sie znalazlo.

    [url]http://movies.apple.com/movies/disney/wall-e/wall-e-tlr3_h720p.mov[/url]

    #322
    John J Adams
    Keymaster

    Fajne standy w kinie, ale poza tym wygląda na bajkę…

    #323

    kolejna szrekobajka komputerowa. obawiam sie kolejnego syfu nadajacego sie jedynie do ogldania na swieta w polsacie.

    #324
    Sasquatch
    Member

    Komandorze, temat do kasacji

    #326
    muciek
    Member

    czy mi się tylko wydaje czy ten robocik ma zaskakująco podobny dyzajn do Johny'ego 5 z "Short Circuit"? (po naszemu Krótkie Spięcie).

    #338
    White
    Member

    Skoro ten robocik ma retro- dizajn, więc do Zakazanej chyba pasuje.;)

    #343
    John J Adams
    Keymaster

    W życiu nie widziałem żadnej bajki komputerowej (ok, w połowie Toy Story 2 przy jakiejś okazji rodzinnej) i nie mam zamiaru łamać tej zasady.

    #346
    Interdyktor
    Participant

    Żałuj, żałuj, czasami w necie (i nie tylko) można spotkać coś watego uwagi… Choć zgadzam się, że przesadzona jest ta moda na kreskówki w 3D, właśnie widizałem plakat Epoki Lodowcowej 3….:@

    #348

    Chwilowo jestem ponownie na etapie Gumisiów

    #434
    Alicja
    Participant

    Obejrzałam sobie trailerki i musze powiedzieć, że może być zabawne – animacja całkiem, całkiem – robot strzela fajne miny i piszczy jak się do niego strzela 🙂

    #437
    szalonyKP
    Member

    sceny na Ziemi klasa, potem juz troche dla mlodszych nerdziatek… 🙂

    #441
    garret
    Participant

    kurczak 🙂 Trailer podobał mi się

    #442
    M
    Member

    Skoro "Cars" podobały mi się to obejrzę i to (oczywiście w snobistycznej wersji bez polskiego dubbingu) 😉

    #447
    Interdyktor
    Participant

    [quote][b]M napisał/a:[/b]
    Skoro "Cars" podobały mi się to obejrzę i to (oczywiście w snobistycznej wersji bez polskiego dubbingu) ;)[/quote]

    Założe się, że w polsce za robota będzie piszczył Cezary Pazura, czy inny znany polski aktor, lub polity/osoba publiczna.

    #584
    Otis
    Member

    Czad zwiastun. Wogóle Pixar odwala świetną robotę, te ich bajki mają w sobie to "coś". Jeszcze słabego filmu nie puścili.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.