Knowing

• This topic is empty.
Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Autor
    garret
    Participant

[i]Knowing[/i] Proyasa, ja pierdzielę, zaprzeczenie iż istnieje pewna granica głupoty. Scenariusz wraz z Cagem, Proyasem i spółką przekracza ją radośnie, wystrzeliwuje w kosmos, robi kółko wokół żółwia i Świata Dysku a potem wraca spowrotem.

MIKET
    Participant

…dałbym sobie głowe uciąć że był już temat o Knowing na forum…nawet pamietam co napisalem ale moze zakonczyl zywota wraz ze sławnym chinskim hakerstwem na zakazanej…

…ale ale, dla mnie film nie byl az taką tragedią, ciesze sie ze bylo to lepsze niz The Happening, film nawet miał nawet jakis klimacik i nawet wszystko byloby si gdyby nie koncowka w ktorej oczywiscie mielismy slicznie wygenerowanych komputerowo jegomości…oprocz tego to wszystko bylo dla mnie ok (nie ze rwewlacja ok ale tylko ok.)

SPOILER:

motyw zniszczenia ziemi – check
    kosmici – ….echh check
    zniszczenie ziemi a nie ocelanie przez kosmitow – check! juhu! – wreszcie ludzkosc zostala zniszczona i zadna super ameryka czy tępi kosmici temu nie zapobiegli. Tak sie powinno skonczyc pare innych filmow (zniszczeniem…nie kosmitami…)

koalasmuck
    Member

a ja już wyrosłem z podniet z depresyjnych zakończeń i teraz wolę hepi endy 😀

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.