Duke Nukem (R.I.P.) Forever

Homepage Forumy Od rzeczy Oldskul Duke Nukem (R.I.P.) Forever

This topic contains 70 odpowiedzi, has 0 voices, and was last updated by  Carbon Unit 8 lat, 3 miesięcy temu.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 71 total)
  • Autor

M
    Member

Mam jeszcze gdzieś stary Secret Service chyba z 1998 roku z notką że "już za rok" ukaże się DNF 😉

Carbon Unit
    Member

Poprawka, pod koniec żywota SSa (niestety nie mogę w 100% podać bo ostatnie numery mi się zawieruszyły :@), może nawet w ostatnim numerze, w sekcji "na 5 minut przed" pojawił się Duke, a to oznaczało że za miesiąc miał być:D. A z linka co podałem wcześniej wynikało, że do września zakończą a wydanie planowane na listopad (oba 2009!) tylko że kapusty brakło a żadna firma nie chciała dołożyć (ciekawe czemu :p).

P.S. JJA ostatnio często uprawiasz albo profane albo zaczepkę, najpierw ociąłeś filmy spod znaku ST a teraz, że Duke był nudny, noż kur.. ostatnio z kumplami graliśmy na porcie po LANie i z HRSem (High Resolution Pack), działa również po necie. Setki godzin na samym multiplu, na singlu ile zabawy, kooperacja, grzebanie w pliku z ustawieniami. Można było wszystko przestawić, począwszy od siły guna a skończywszy na dźwięku jetpacka.

Duke rządzi!! Tylko on ma w talii 5 królów czerwo i to ze swoją podobizną 😀

Sasquatch
    Member

Carbon Unit – True! 2 miechy temu popylalem w single duka HRS i dn3 nadal żyje! JJA ma racje ze 1 epizod ma najwieksza epe i imo 3 level troche slabszy wyszedl, ale ogolnie TA gra to KVLT.

Niestety na sieci nie grałem w HRS jeno obecnie w quake live – a właśnie gra ktoś?

Carbon Unit
    Member

1 epizod rządzi, 2 też niezły, space nieco gorzej, ale pokaż mi go to palcem cokolwiek innego co trzyma przez 100% swojego czasu (grę, film, płytę) najwyższy poziom.

Quake live tylko stronę badnąłem i nie mogłem wyjść z podziwu czego to ludzie nie wymyślą, ale Quake 3 Arena razem z DN3D wymiennie się z kumplami pyknie, czyli raz w najszybszą grę jaka powstała a raz w najbardziej kultową:D.

Wracając do DNF i tego, że

[quote]12 lat w produkcji, efekt: jeden filmik, 5 linijek fabulły, kilka obrazkow [/quote]

1998 rok:
    [url]http://www.youtube.com/watch?v=omOPjBoClw0[/url]

2009: post nr 1

a teraz mały back w przeszłość ku nostalgii:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=SZf64NfQATM[/url]

Godfucker
    Member

Duke Nukem…okolo 350 lat temu kupile sobie oryginal z 2 dodatkami za 70 dyszek…musialem go na tydzien zabetonowac bo starsza chciala mi uciac za to glowe:D kurde mam nadzieje ze kiedys to zrobia – czekam tyle lat to moge jeszcze poczekac. cokolwiek by nie zrobili to pewnie i tak zagram chociazby po to zeby poogladac cycki i posluchac haselek Ksiecia!

Sasquatch
    Member

nowy film z gameplayem

[url]http://www.youtube.com/watch?v=uEqyj0vtWDg&feature=player_embedded#[/url]

Carbon Unit
    Member

Coś kupowo to tu wygląda, jakaś stara wersja chyba a i ten Silnik Unreala, Unreal to kupa była stąd też moje takie przemyślenia 🙂

Sasquatch
    Member

jeszcze nowszy gameplay
    [url]http://www.youtube.com/watch?v=5pr3mT2TOo4&feature=player_embedded[/url]

Carbon Unit
    Member

Jakby to nie był Duke Nukem to bym pomyślał, że to ma zaraz wyjść. Coś mi w tym nie pasuje, bronie jakieś nędznawe (zwłaszcza chain gun i rzut granatem nędza) i ogólnie coś nie tak, jednak klimat jest.
    A mogło być tak pięknie…

Lord New Age
    Participant

70 dyszek = 700 zika?

Atue
    Participant

A jednak – Atomowy Książe Po Wsze Czasy:

[url]http://blogs.wsj.com/speakeasy/2010/09/03/controversial-long-awaited-duke-nukem-forever-will-finally-be-released/[/url]

garret
    Participant

i to Gear Box !

Bezel
    Participant

Jest taki dowcip na temat rzeczy których nigdy się nie doczekamy, mówimy wtedy "…przyjdzie/będzie/wyjdzie dwa dni po premierze Duke Nuken Forever".

A tak na poważnie, czy jest sens odgrzewania tego samego starego kotleta przez ile 12-14 lat? Dekada w grach komputerowych to jak 100 lat w technologii motoryzacyjnej. Czy DNF nas zaskoczy? Gamplayem? W miedzy czasie wyszła cała masa nowatorskich gier FPS (choćby Half-Life, System Shock, Deus Ex itp.) wiec co niby twórcy DNF będą mieli do zaoferowania?

DNF to tylko i wyłącznie mit. Przestańcie w niego wierzyć 🙂

Sasquatch
    Member

Piekło zamarzło, 2012 jest bliski, armagedon się zbliża DNF zostanie wydany 😀

Carbon Unit
    Member

Tylko czekałem na njusy tego typu… Powinny odstawić Księcia na półkę za szybką i nie deptać godności. Wydadzą jakieś gówno dla nubów jadąc na kilkunastoletniej reklamie i legendzie. Albo 3DRealms albo nikt ehh.

@Bezel
    Bez obrazy ale tytuły co podałeś to są jak cieć z alternatyw przy Duke'u jeśli chodzi o Gameplay, a ponad to jest jeszcze sam Duke, co dodaje +100% do radochy z grania, nie ma drugiego takiego hiroła. Wystarczyłoby żeby Duke wyglądał dokładnie jak na filmach promocyjnych z lat 98-sinceRIP tylko okrasić nową wydojebaną grafą i by był walec na szity-do-przejścia-w-jeden-dzień-dla-casuali co to teraz wychodzą.
    P.S. System Shock wyszedł przed Duke Nukem 3D;)
    DukeFunBoy

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 71 total)

You must be logged in to reply to this topic.