Duke Nukem (R.I.P.) Forever

Homepage Forumy Od rzeczy Oldskul Duke Nukem (R.I.P.) Forever

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 71 total)
  • Autor
    Posty
  • #2814
    Carbon Unit
    Member

    Nadeszła bardzo smutna wiadomość, chyba najsmutniejsza ze wszystkich…. każdy nerd już na pewno wie, ale dla formalności umieszczę notkę, otóż jedna z firm tworzących gry komputerowe i która to stworzyła najwspanialszego bohatera EVER, zakończyła oficjalnie swój żywot na początku maja (2009), tj. 3D Realms (znane również jako Apogee).
    A co za tą wiadomością idzie, wiadomość jeszcze smutniejsza
    DUKE NUKEM FOREVER ( czyli "when it's done" ) nigdy nie będzie już done!!! :(:(:(

    A teraz coś co zatka japy wszelakim krzykaczom i niedowiarkom Djukowym, że nie byłaby to najlepsza gra w historii!!

    Na pożegnanie i uczczenie Duke'a, głośniki na pełną pi*dę i :

    [url]http://www.gamespot.com/pc/action/dukenukemforever/video_player.html?id=IXcynjur5bIJvjTb[/url]

    Oraz dla chcących pogrzebać w historii firmy

    [url]http://www.3drealms.com/[/url]

    Pogrążony w żałobie i smutku…
    Carbon Unit

    #2815
    John J Adams
    Keymaster

    Może projekt odkupi ktoś, kto dla odmiany będzie w stanie go ukończyć.

    #2816
    Carbon Unit
    Member

    Sam nie wiem co lepsze (gorsze), niedokończone legendarne dzieło, czy wydany (nawet jeśli udany) twór wyrobniczy (vide Fallout 3).

    #2817
    Atue
    Participant

    Gdzieś czytałem że firma MałyMiękki jest zainteresowana.

    #2818
    John J Adams
    Keymaster

    W sumie oglądając filmiki kolejny raz przekonałem się, że DNF byłby kolejnym kolorowym badziewiem z kiepskim broniami i przeciwnikami i nie warto na niego czekać nawet 10 tygodni, a co dopiero lat 🙂

    #2819
    Carbon Unit
    Member

    ^^B)

    #2820
    kamill
    Participant

    Giera obrosła taką legendą że zdziwiłbym się gdyby nikt tego nie wyciągał z kosza. Darmowy marketing piechotą nie chodzi.

    #2821
    John J Adams
    Keymaster

    Na IGN już pojawiła się hipoteza, że całe padnięcie 3D Realms to chłyt marketingowy…

    #2822
    Carbon Unit
    Member

    No to mi pierwsze na myśl przyszło jak tylko wyczytałem o końcu 3DR no ale z 2 strony, ileż może się uchować firma która ledwo kilka gierek wydała i pompuje kasę ciągle w jeden produkt. Marzy mi się by był to tylko początek kampanii reklamowej poprzedzającej wydanie wreszcie komunikatu "It's done", ale tym razem nie sądzę, że tną znowu w ch**a.

    #2823
    garret
    Participant

    12 lat w produkcji, efekt: jeden filmik, 5 linijek fabulły, kilka obrazkow i nagle po upadnieciu wysyp fot, gameplay i etc. Nie ma bata kombinują z PR.

    #2824
    John J Adams
    Keymaster

    Bez przesady, giera już wcześniej była gotowa, bo różne gameplaye pokazywały się przez lata. Domyślam się, że tyle czasu zajęło im ulepszanie jej w nieskończoność, bo okazało się, że po prostu była do bani 🙂

    #2825
    Carbon Unit
    Member

    Samych silników do gry zakupili 2 lub 3, 1 był z Quake 2, potem z Unreala, ten jest jeszcze z czego innego, filmików było kilka i na każdym gra wyglądała jak zrobiona od nowa. Nie sądze by była do bani, po prostu robiła się "out to date", może za mało staffu mieli i nie nadążali, lub w co osobiście wierze, nie uznali że jest dostatecznie dobra by zmierzyć się ze swoją własną legendą! Ale patrzcie na te 2 linki:

    [url]http://duke.gry-online.pl/news.php?readmore=817[/url]

    Jest postęp, w D3D Duke "didn't have time to play with himself" oraz

    [url]http://test.savedukenukem.com/2009/05/take-two-sues-apogee3d-realms/[/url]

    #2826
    John J Adams
    Keymaster

    Ponieważ rozpuszczeni w świat pracownic 3DR za chwile i tak ujawnią wszystko, mogli by tę gierkę zmienić w OpenSource i pewnie ktoś ją ukończy w tydzień 🙂 Zwłaszcza że Take2 już zapowiedziało, że grosza więcej do tej produkcji nie dołoży.

    #2827
    Sasquatch
    Member

    [quote][b]John J Adams napisał/a:[/b]
    W sumie oglądając filmiki kolejny raz przekonałem się, że DNF byłby kolejnym kolorowym badziewiem z kiepskim broniami i przeciwnikami i nie warto na niego czekać nawet 10 tygodni, a co dopiero lat :)[/quote]

    Qurcze a ja i miałem uczucia przeciwne. Poczułem magię DN3, po filmikach i fotach wydawało mi się, że to będzie po prostu praktycznie stary dobry DN tyle, że w HD.

    #2828
    John J Adams
    Keymaster

    Dla mnie nie istnieje coś takiego jak stary dobry DN 🙂
    Gierka była fajna, póki istniała jako demo – pierwszy level z kinem i strip jointem był najlepszy. Pełna wersja wynudziła mnie potem niemiłosiernie, a etap u kosmitów to już totalna kaszana.

    Tak więc domyślam się, że po 10 latach pisaniny ludzie z 3DR tak samo ocenili DNF 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 71 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.