Terminator 4

  • This topic is empty.
Viewing 11 posts - 31 through 41 (of 41 total)
  • Autor
    Posty
  • #2952

    Kurde, mam nadzieję że dzisiaj (lub najpóźniej jutro) pojawi się recka T4 na ZP.Miałem w planie iść dzisiaj na wyprawę do Stara Blondyna Cinema, ale jednak się rozmyśłiłem.

    #2953
    garret
    Participant

    Mikiet –> w multi miejsc nie ma, bedziemy w kinepolis na 20 ale tam tez juz resztki wolnych miejsc

    #2954
    MIKET
    Participant

    cholera…nie wyrobie sie…do diaska, jak bedziecie robic jakis jakis wieczor typu "bronek + Uwe Boll hate attacks" to sie pisze.

    #2955
    John J Adams
    Keymaster

    We love Uwe Boll. And McG.

    #2956
    garret
    Participant

    So that's what shit tastes like

    #2957
    Rif Starfire
    Participant

    Kurna, a mi się ten film podobał. Wystarczyło, że go zniszczyłem w sobie przed premierą. To system który działa, bo zostałem mile zaskoczony. Fabuła, postaci, efekty ok, a jedyne co, to czepiać się można za bardzo wypasionych maszynek, którym bliżej było matriksowi (dwa i trzy oczywiście).

    #2958
    John J Adams
    Keymaster

    Film klasa. Garret się nie wiem czemu zasugerował recką Harry'ego z AICN, który miał zły dzień i film skrytykował – trafiając zresztą większością zarzutów jak kulą w płot. Nie wiem jakich objawień można się było po tym spodziewać – dla mnie zaskoczenie na plus.

    #2960
    kamill
    Participant

    Ach, najwspanialsza scena to było…
    SPOJLER:

    …jak Marcus sobie monologuje o Człowieczeństwie a Connor ani oka nie zmarszczy gdy ten chce mu oddać serce.

    #2964
    MIKET
    Participant

    Świeżo po seansie zgadzam sie z recką JJA.
    Hardcore'owym fanem nigdy nie byłem, poszedłem zobaczyc film o terminatorach i taki dostałem. Bez rewelacji ale tez bez jakiegos wielkiego rozczarowania.

    To ze nie ma ducha poprzednich serii – to jasne, nie mamy tu już kolejnej próby zabicia Connora przez T-coś wysłanego w przeszłość (…zreszta pomyslec by mozna ze maszyny byłyby na tyle inteligentne by wysyłac roboty w ten sam czas by wesprzeć poprzedniego terminatora…).

    Tu juz mamy te faktyczna wojne – choc rzeczywiscie, na poczatku to troche razi ze mamy tu do czynienia z ludzką całkiem niezle zorganizowana armią która wcale nie jest takim "podziemnym ruchem oporu", ale wystarczy sobie raz powiedziec ze to sie dzieje jeszcze przed "wizjami" z T1 i T2 i juz jest si.

    Ale bez gównianych scen i pomysłów sie nie obeszło, lasia Marcusa, T-800 twardo działajacy pomimo 'lawy' – takie dwie sceny ktore najbardziej mi sie wbiły.

    …Arnold był fajny ale chyba zbyt przypakowany…

    Ja tam wyszedłem zadowolony. Ot film akcji, choc daleko mu do filmow ktore widzielismy w dziecinstwie.

    EDIT:
    …byłbym zapomniał…
    [quote][b]John J Adams napisał/a:[/b]
    We love Uwe Boll. And McG.[/quote]
    Shame on U!

    #3027
    Sasquatch
    Member

    he he he

    "Współtworzyłem ponadto wersje "spalonego" T-800. I tutaj pierwsza moja wersja okazała się zbyt krwawa. Musiałem więc skrupulatnie odkolorowywać wszelkie krwawe fragmenty ochłapów spalonej skory – ze względu na ograniczenie wiekowe filmu, a w zasadzie jego brak…"

    [url]http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=56124&skad=rss[/url]

    #3044
    Decard
    Member

    Najfajniejsza i najbardziej zaskakująca scena tego filmu to jak Patrick Bateman łapie moto – terminatora na linę.
    Potem wchodzi na niego i nim jedzie.

    Nie widzimy detali ale możemy domniemywac, że moto terminatory miały seryjnie montowane manetki, kierownicę i boczne lusterka!

    To mnie zaskoczyło, nie sądziłem, że Skynet buduje takie terminatory, jak myślicie czy tego typu zaskoczeń uświadczymy w kolejnych częściach? np, że te wielkie latające myśliwce mają np miejsce dla pilota, przepustnicę, orczyk i nawet takie linki z napisem Eject , że jakby co można zginąc śmiercią bohatera jak Goose?

Viewing 11 posts - 31 through 41 (of 41 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.