Terminator 4

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 41 total)
  • Autor
    John J Adams
    Keymaster

Założyłem ten wątek tylko po to by poinformować, iż T4 chwilowo nie ma tytułu. Właśnie zrezygnowano z Terminator Salvation: Future Begins…

e tam T4, oby Kroniki Sarah Connor robili dalej

John J Adams
    Keymaster

To wiadomator.

Lord New Age
    Participant

Te, Conan! A avatar to gdzie?

MIKET
    Participant

…czyli co? zadnego T4 w ciagu najblizszych..3 lat?

John J Adams
    Keymaster

Nieee… Daleko posunięta interpretacja.
    Po prostu film na razie znowu nie ma tytułu.

Sasquatch
    Member

Tytul tytulem, a co z fabula?

Mam na półce jeszcze nowelizacje T2, i tam są fajne P/A rozdzialy jak to ludzie dokonuja koncowej rozpierduchy Skynetu.

Oczywista oczywistosc jest tam i zywa stara Sarah Connor.

Chcialo by sie klimtycznego filmu, nie wymagam wiele, troche tego co widzielismy w retrospekcjach Kyle + troche z Aliensa (np. w scenach ze zdobywania bunkra skynetu).

A na ZP czytam ze to ma byc szerlk holms i doktor łotson szukaja w zgliszczach cywilizacji zdrajcy w szeregach bojownikow gdzie jeden gosciu przespal apokalipse…

czyli kupa! (?)

Czesiek_PL
    Member

A co tytuł był za długi dla przeciętnego amerykanina czy nie zrozumiały? Jakoś to mnie nie zdziwiło.

moze w kronikach Sarah Connor uda sie pokonac skynet i nie trzeba bedzie robic PA czasow w T4

I tak wciaz czekam na terminatora na dzikim zachodzie.

PS lordzie njiuejdzu – juz mam avatara – moze byc?

harry
    Participant

człowiek imieniem (?) McG, wraz z innymi członkami ekipy gadał dość sensownie na panelu na Comic-Conie.

http://pl.youtube.com/watch?v=wiiafn9qcy4

powiem, że mnie coraz bardziej przekonuje, zwłaszcza podejście do starych filmów i należny im szacunek.

co więcej, McG powtarza, że film nie jest robiony pod konkretną kategorię wiekową i jeśli mu wyjdzie na R, to przy tym będzie chciał zostać. zapewne teraz wszyscy sobie pomyślą [i]on se może chcieć, a buce-producenci mu i tak przytną skrzydła do PG-13[/i]. otóż nie! Warner Bros. dał błogosławieństwo na film w kategorii R, czyli tej samej, co poprzednie trzy filmy. i wiele wskazuje, że reżyserro z tej możliwości jednak skorzysta.

derek
    Member

jak można kręcić film pod PG-13, tego nie rozumiem. przecież takie kręcenie oznacza z automatu infantylizm ideologiczny (choć zdarzają się wyjątki: Prestiż, The Abyss, Poszukiwacze Arki, Ostatnia krucjata, Park Jurajski – w ogóle uważam, że Spileberg jest mistrzem radzenia sobie w świecie PG-13), cenzurowanie świata przedstawionego, werbalno-emocjonalną kontrolę postaci, PC wjeżdżająca na pełnym gazie, generalnie – rzeczywistość totalnie fantomową. mnie osobiście krew zalewa, kiedy sobie pomyśle, że bohater filmu X może powiedzieć tylko jedno brzydkie słowo na "k" i to pod warunkiem, że nie ma ono związku z innym brzydkim słowem, tj. z kopulacją. ja pierdziele, normalnie absurd. a co jeśli bohater będzie chciał powiedzieć brzydkie słowo po raz drugi (bo się wkurzy)? co wtedy? tylko czekać, aż zdewociały trybunał MPAA zabroni spłukiwania wody w klozecie tak, żeby publika słyszała (to apropo wytycznych kodeksu Haysa).

odnośnie T4: skoro McG Geforce 8900 Fx mądrze gada, to jest nadzieja, ze Aniolkow Charliego nie dostaniemy. oby czwórka okazała się lepsza od tej wakacyjno-parodystycznej przygody upośledzonego Connora, którą skądinąd bardzo solidny reżyser Mostow sprezentował nam oficjalnie 2 lipca 2006 roku i która okazała paszkwilem apokalipsy.

Sasquatch
    Member

A plakat oficjalny widzieli? ha?

[img]http://comingsoon.net/nextraimages/terminatorposternew.jpg[/img]

Sasquatch
    Member

i pudzina

[img]http://www.comingsoon.net/nextraimages/terminatorpanel1.jpg[/img]

wiecej ciekawych info tu

[url]http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=47295[/url]

yuti-ra
    Member

[quote][b]conan prawdziwy napisał/a:[/b]
    e tam T4, oby Kroniki Sarah Connor robili dalej[/quote]

Zgadzam sie choć nie do końca, terminatorów nigdy za wiele byle z sensem i bez ciągnięcia fabuły na siłę, Lena Headay daje rade jako mamuśka Connora, mnie osobiście odpowiada dużo bardziej niż Linda Hamilton…szkoda że nie wzięli Pudziana tylko tego pedziowatego siuśkomajtka:@, ale dupa tam jak nic widzę naszego strong mana w gears of war, czego życzę jemu bo pasuje na Marcusa Fenixa jak nikt…

W naszym lokalnym amerykańskim programie Entertainment Tonight można było ujrzeć kilka nowych scen z elektronicznego żeliwa 4. Oczywiście nie zabrakło tam kamerzystów z youtube, dzięki czemu, możemy doznać owych scen na ich serwisie http://www.youtube.com/watch?v=dfQ4LkkrIMU
    Sceny te, jak najbardziej nie zostały ukazane publice bez powodu – we wtorek premiera trailerka.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 41 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.