C A R N I V A L E [HBO]

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale C A R N I V A L E [HBO]

  • This topic is empty.
Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • Autor
    Posty
  • #2602
    horror
    Participant

    Satany Zjednoczone to nie jedyne miejsce gzdie produkuje sie filmy. Jako serial dla nerdow polecam IT Crowd 🙂

    #2632
    Crov
    Member

    [quote][b]garret napisał/a:[/b]
    A The Shield, swietnie, wciaz pamietam jak dal mi po mordzie sam pilot ale po 7 sezonach spodziewalem sie ciekawszego zakonczenia.[/quote]
    No, też liczyłem, że przylecą kosmici i będzie więcej wybuchów. 😉 Ale poważnie – co masz na myśli? Dostaliśmy konkretne zakończenie, które ani nie spłyca wszystkich dotychczasowych problemów powiedzmy do strzelaniny, ani nie jest totalnym hejpi endem (dla pewnych osób w ogóle nie jest). Idealnie wpasowuje się do reszty obrazka. Brakuje mu może emocjonalnej miazgi, jaką był finał piątego sezonu, ale gdyby emocje ciągle buzowały na tym poziomie to serce widzowi by eksplodowało.

    I – [i]come on[/i] – "The Shield" to nie jest świetny serial. To serial wybitny. 🙂

    #2633
    garret
    Participant

    "Brakuje mu może emocjonalnej miazgi, " – sam za mnie odpowiadasz

    #2634
    Crov
    Member

    Zgadza się:

    "…ale gdyby emocje ciągle buzowały na tym poziomie to serce widzowi by eksplodowało."

    Gdybyśmy dostali emocjonalnie wybuchowe zakończenie to byłoby jak dochodzenie bez ejakulacji. 🙂 Zakończenie [i]nie powinno[/i] być tak miażdżace i druzgocące jak na przykład finał piątego sezonu. Nie mógłbym się jednak zgodzić, że emocji w zakończeniu "The Shield" nie było mnóstwo. Spotkanie rodzinne, list na kiblu, zdjęcia w pokoju przesłuchań, spojrzenie na broń? Mocne, cholernie dobre sceny.

    #2716
    ZARDOZ
    Member

    Pochłonąłem w końcu Carniale.
    Zacny.
    Nawet bardzo.
    Polecam nerdom wszelakim!

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.