Babylon A.D.

  • This topic is empty.
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Autor
    Posty
  • #2309

    Jeśli ktoś z Was nie miał jeszcze okazji obejrzenia "tego czegoś", to niech poważnie rozważy moje OSTRZEŻENIE. Szkoda mojego i waszego czasu na próbę zreckowania tego filmu. Owszem, początek w miarę fajny, ale później jest już tragedia, po której stwierdziłem że wolałbym przesiedzieć 95minut na klopie, niżli obejrzeć to dzieło jeszcze raz. Jeśli nosicie się zatem z zamiarem wycieczki do kina, by obejrzeć Vin Diesela (osobiście kolesia lubię, ale chyba tylko za Riddicka w Pitch Black) to już lepiej weźcie gazetę i usiądzcie na te dwie godziny w toalecie.

    #2310
    MIKET
    Participant

    …a mnie sie w zasadzie ten film podobal. Oczywiste ze mogl byc lepszy i pewnie bylby gdyby dano wola reke rezyserowi ale koniec koncow podobal mi sie klimat filmu i pomysl ( z wykonaniem gorzej) wiec dalbym mu 6,5/10..moze nawet 7 za Vina…

    #2313
    zero_signal
    Member

    Jasne, że film nie spełnił pokładanych oczekiwań… ale gwoździem do trumny bezsprzecznie okazały się cięcia wykonane przez studio filmowe. 160-minutowy materiał okrojono do 100 minut, przez co doskonale widoczne są "skoki" akcji. Ponadto pozostaje dużo niewyjaśnionych wątków a zakończenie, potęguje jeszcze uczucie, że "daliśmy się nabrać na seans po obejrzeniu obiecującego trailera". Film ma swoje momenty, ale nic więcej… Może jeśli ukaże się nieokrojona wersja reżyserska, dam mu drugą szansę, ale seans kinowy stanowczo wszystkim odradzam.

    #2316
    Krusty
    Member

    Czyli Drugi Daredevil?

    #2318
    MIKET
    Participant

    …nie popadajmy w przesade…mimo wszystko DDreporter daleko w tyle..

    #2403
    Krusty
    Member

    OK obejrzałem film i w zasadzie mi się nawet podoba tylko że rzeczywiście widać duże przeskoki w akcji dlatego z oceną muszę się wstrzymać i poczekać na Dir Cut czy coś w tym rodzaju.

    #2404

    Rzadko kiedy zgadzam się z artykułami typu "10 najlepszych" lub "10 najgorszych", ale w przypadku rankingu w jednym z czasopism znalazłem Babylona wśród 10 najgorszych filmów 2008. Zgadzam się w 100%.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.