Mumia 3 – Zombies versus Mummies

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Mumia 3 – Zombies versus Mummies

• This topic is empty.
Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Autor
    garret
    Participant

Kino na szczęście lepsze niż Król Skorpion. W sumie klasyk serii z mumiami, potworami, przeciętnymi one-linerami, bitwą na rowninie i totalnym brakiem logiki. Jako bonus chinscy nazi.

Sasquatch
    Member

I co? Lepsze od Indiany? he?

muciek
    Member

mi się mumia trzy bardzo nie podobała. nieśmieszna, niestraszna, zero fabuły, sam akszyn (że aż nudno). Wg mnie film popełnia wszystkie grzechy sequela. Wszystko jest "za bardzo", jedno nawiązanie (do poprzednich filmów) po drugim, zmiana głównej aktorki, na zdecydowanie gorszą i cała masa czerstwych, totalnie nie śmiesznych dowcipów.

garret
    Participant

Na gorąco to bawilem się lepiej niz na Indianie. Ale to trochę nie fair porównanie, oczekiwania w stosunku do Indiego byly duze, co do Mumii 3 żadne.

Bardzo podobało mi się samo wprowadzenie, generalnie pierwszy kwadrans to czysty fun, potem już różnie było. Rozczarowuje mocno duet Jet Li i Michelle Yeoh. Szczególnie Jet i jego postać. Zadnej głębi, motywacji, pasji czy żądzy. Papierowy, zły główny bohater. Nic dobrego nie można też powiedziec o synie Ricka i jego kobiecie. Mimo tych zarzutów to wciąz czyste pierdoły, akcja i efekty. Film tylko do kina i trudno żałować tych 90 min. Całą reckę można by poświęcić mniejszym czy większym zarzutom ale to tylko Mumia 🙂 Dostałem to czego się spodziewałem i dobrze się przy tym bawiłem.

Sasquatch
    Member

Juz widzialem, M3 moze Indianie4 buty czyscic. Wiem ze tych serii nie powinno sie porownywac, ale tak pisali niektorzy w komentach, ze bedzie pogrom. I jest ale w druga strone.

W sumie szkoda bo dwie pierwsze czesci dawaly rade i byly fajne.

garret
    Participant

W sumie nie zgodze się. Na pewnie na to, że jest bardzo słabo i nie daje rady.

Lord New Age
    Participant

CO ZA GÓWNO!!!!!

ZARDOZ
    Member

Strzeż się Garrecie.
    Któregoś dnia, który być może nigdy nie nadejdzie, jakiś czytelnik ZP może postanowić odwdzięczyć się za pozytywną wypowiedź o tym filmie zamieszczoną w pierwszym poście.

Zapamiętaj sobie:
    [i]We cook your meals, we haul your trash, we connect your calls, we drive your ambulances. We guard you while you sleep. [b]Do not… fuck with us.[/b] [/i]

garret
    Participant

Lepsze od Króla Skorpiona – tak stoi w pierwszym poście, wciąż to podtrzymuje. Co do reszty, odbiór czysto subiektywny, nam tego dnia takie kino po prostu zapasowało.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.