Indiana Dżons i Nowa Krucjata – SPOILERY!!!

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Indiana Dżons i Nowa Krucjata – SPOILERY!!!

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 215 total)
  • Autor
    Posty
  • #271
    Lord New Age
    Participant

    Strasznie na odwal zagral w tym kawalku.

    #276
    Sasquatch
    Member

    Lordzie a w ktorym kawalku serialu lepiej?
    Bardzie chodzilo mi o imdż nie gre aktorska.
    Cameo nie jest rewelacyjna a moze to urok tego ze to serial?
    Sposob filmowania, montaż itd. typowo telewizyjny?

    #277
    John J Adams
    Keymaster

    Ford ma w tym odcinku tyle wspólnego z normalnym Indianą co ten spróchniały dziadek bez oka.

    #278
    Sasquatch
    Member

    [quote][b]John J Adams napisał/a:[/b]
    Ford ma w tym odcinku tyle wspólnego z normalnym Indianą co ten spróchniały dziadek bez oka.[/quote]

    Rozumiem ze HF w kultowym stroju, kilka lat starszy niz LC wyglada tak samo jak 90 latek dziadek, bo ma brode i dluzsze wlosy przeplatane siwizna?

    Lol
    To co powiedziec o tym jak wyglada teraz w IJ4… kiedy roznica wynosi blisko 20 lat a nie 4-5 jak mmiedzy LC a tym cameo…

    #279
    John J Adams
    Keymaster

    Nie chodzi o sam wygląd (acz ten był kretyński), tylko o samą wierność postaci.

    #286
    Lord New Age
    Participant

    A brode ma tylko dlatego, ze gral wtedy jednego doktora.

    #289
    Sasquatch
    Member

    [quote][b]John J Adams napisał/a:[/b]
    Nie chodzi o sam wygląd (acz ten był kretyński), tylko o samą wierność postaci.[/quote]

    [quote][b]Lord New Age napisał/a:[/b]
    A brode ma tylko dlatego, ze gral wtedy jednego doktora.[/quote]

    A zapytam.. Bo argument z kretynizmem zabawnie ogolnikowy.
    Co bylo kretynskiego w wygladzie Indiany?
    Kretynski kapelusz? Kretynska kurtka? Kretynski bat i torba? Spodnie, buty?
    😉

    A rozumiem zima byla i mial kretynski szalik:D
    I kretynska brode "sciganego", wszak IJ zawsze glatko wygolony byl.;)

    Na dobra, widze ze Wam w tej malej roli nie przypasowal,
    ja natomiast napisalem ze IMO wolal bym taki jego wyglad w IJ4 jako tego starszego Indiany.

    A Porownanie H. Forda, do G. Halla, IMO calkowicie nietrafne.

    I o co chodzi z ta wiernoscia postaci?

    #292
    John J Adams
    Keymaster

    Z wierności postaci chodzi o to, że najwyraźniej Ford nie reżyserowany przez Spielberga sam z siebie ma problem z wczuciem się w Indianę… Albo może to wina scenariusza, nie wiem. W każdym razie dla mnie to nie jest filmowy Indiana.

    Natomiast co do kretynizmu – cóż, oczywiście chodzi o brodę. Cholera,teraz to już kojarzy mi się tylko z tym Czechem z Jozina z Bazin.

    #295
    Sasquatch
    Member

    Ja mysle ze to wina tego ze to tylko "magia" TV, co zreszta pisalem wczesniej, z ta roznica ze mi jego broda przypasowala jako do starucha. Taka zmiana wizerunku jako akcji dziejacej sie 19 lat po LC by [b]mi[/b] odpowiadala.

    Z innej beczki tego nie znalem
    [url]http://www.youtube.com/watch?v=TAoJrNbgUoI&feature=related[/url]

    #296
    John J Adams
    Keymaster

    O kurka!
    Ja też nie!!!!

    #298
    Sasquatch
    Member

    Szukalem jakiegos wideo tego indiany jozina a tu suprajs!!!

    Czytalem ze mial sraczke Ford wtedy i zrezygnowali z krecania tej sceny, a tu sie okazuje ze nakrecili, ale wybrali inne, imho lepsze rozwiazanie 😉

    Ciekawe dlaczego takiej perelki nie ma na DVD!

    #300
    M
    Member

    W scenie z brodatym Indym to wina żenuła scenariusza z saksofonikiem i indianinem. Ford czuł żenadę i zagrał na odwal. 😉

    #303
    Raider
    Participant

    [quote][b]Sasquatch napisał/a:[/b]
    Raider chcesz powiedziec, ze pod koniec filmu bedziemy mieli niekultowa scene przekazania kapelusza taka jak w LC tylko tym razem mlodemu Siha czy jak go tam zwal??

    I ze niby w czesci 5 on bedzie dawal rade w kultowym wdzianku, a HF bedzie robil w najlepszym przypadku za takiego Sean Connery z LC…
    a w 6 czesci co? Tylko cameo?

    To ja dziekuje postoje.[/quote]

    Nooo, to spore uproszczenie. Aż tak nie pojadą, ale grunt mogą młodemu szykować.


    @Sasquatch
    , dobry filmik znalazłeś, wrzuciłem od razu na sajcik. Widziałem do tej pory jedno ujęcie tej sceny, na dodatkach specjalnej, piątej płyty DVD, dodawanej do boxa Indiego w BestBuy (USA).


    @M
    , masz rację co do roli Harryego w "Kronikach…". Zamysł był niezły, ale scenka masakrycznie idiotyczna.

    [img]http://www.lostark.net/indy.gif[/img] Raider

    #325
    Rif Starfire
    Participant

    Wygląd młodszego Forda przerobionego na starego dawał rade. Mogli spróbować czegoś podobnego przy okazji IV. Szkoda, że obejrzałem ów fragment, bo teraz żal patrzeć na dziada z plakatu…

    #457
    M
    Member

    Jest nowa (?) fota obitej mordy Jonesa:

    [url]http://img30.picoodle.com/img/img30/4/3/15/f_flmreviewapm_172035d.jpg[/url]

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 215 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.