Indiana Dżons i Nowa Krucjata – SPOILERY!!!

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Indiana Dżons i Nowa Krucjata – SPOILERY!!!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 215 total)
  • Autor
    John J Adams
    Keymaster

Przypuszczam, że i ten scenariusz wyglądał znacznie lepiej, zanim zaczęli go "poprawiać".

Sasquatch
    Member

Dolar tani jak barszcz nie oplaca nam sie sprzedawac tych poprawek 🙂

I nie opuszcze mnie wrażenie, ze przynajmniej ostatnia rolke filmu podmienila STARA Lucasa…

awu
    Member

Z tą rolka wątpię jego stara to Max Rebo i właśnie ma trasę koncertową po terytoriach zewnętrznych.

Sasquatch
    Member

Jesli to kogos jeszcze rajcuje

[url]http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=328374564[/url]

profil Iriny Spalko na MySpace:

Who I'd like to meet:
    "Dr. Jones… I would gladly have his balls chopped off with my sword!"
    🙂

Ragnus
    Participant

Jakby pułapki były przy zwłokach Hiszpanów to ludzie by krzyczeli: jak to, ale Oxy przeszedł i co nie rozbroił ich? Zamiast pułapek lepsze by były sceny z masą jakiś robali/gadów/płazów czy innego badziewia. Te parę skorpionów to moim zdaniem niewykorzystany strasznie potencjał.
    Pułapki to były potrzebne w piramidzie. Wystarczyło zbiec sobie po schodkach, przyłożyć czachę do ściany i 13x cameo Calisty ujrzeli wszyscy.

Sasquatch
    Member

Moze i racja ze w piramidzie, chodzilo mi bardziej o scene i jej sens, a nie umiejscowienie, o to ze IJ to rutyniarz, ze to ameryka poludniowa i te same / podobne pulapki, ktore juz widzielismy i ze szczeka mlodemu opada jak widzi jak staruszek je pokonuje / unieszkodliwia od niechcenia.. a my mamy radoche z nawiazania.. a ta co bylo? 3 skorpiony na krzyz, jeden ukasil mlodego bez sladu, mnie jak komar ugryzie to mam bąbla jak cholera, a on sie nawet pozniej nie drapal. No i nastepna niekonsekwencja, nie znal sie na rodzajach skorpionow, ale na rodzajach wez juz tak! mozna powiedziec – specjalista z biologi ale wybiorczy.

awu
    Member

No ze skorpionem to fakt im wiekszy i wieksze ma szczypce tym slabszy ma jad. Lord New Age to potwierdzi:)

Sasquatch
    Member

Nie neguje ze ze skorpionem tak jest, … ja pisze ze jest kolejna niekonsekwencja w prowadzeniu postaci, na rodzajach jadowitych wezy sie mlody zna… na skorpionach juz nie.. a poza tym ukoszenie nawet niejadowitego robala powoduje zapewne jakies skutki, swedzenie, bol, rane? cokolwiek..

Ragnus
    Participant

Pewnie węże były omawiane w jednej z jego szkół zanim przestał do niej chodzić ;).
    Właściwie to ciekawe czemu Indy przez cały film nawet nie wyciąga spluwy z kabury – przy grobowcu aż się o to prosi o taki ujęcie. Nie chcieli dawać zwłok od kuli czy co?

edit:
    <– 23 post

Sasquatch
    Member

A no tak.. zaliczyl plazy i gady a nastepnej lekcji o skorpionach nie zaliczyl bo go wylali taaa…
    aaaa i wyciaga przeciez na cmentarzu, spluwe znaczy sie z kabury 😉

LonginusJB
    Member

Na cmentarzu to wlaśnie sam widok spluwy wyciągniętej z kabury przegonił jednego z tancerzy ,którzy byli tam po nic.
    A w ogóle, to co w końcu w tym filmie było "guarded by the living dead"? Bo ja tam żadnych żywych trupów obiecanych w trailerze sobie nie przypominam, a to by było miłe 🙂
    Na cmentarzu to jacyś fanatycy, z pokolenia na pokolenie pilnujący grobu? Bo na żywe trupy mi oni nie wyglądali. Scena powinan być w ogóle albo bardziej wykorzystana, albo wypieprzona na korzyść jakichkolwiek pułapek. Mam wrażenie, że to był ino pretekst do dialogu "part time teacher"…

Sasquatch
    Member

Tak naprawde dopiescic kilka scenek, wrzucic wiecej kaskaderki a mniej CGI i ten film moglby dorownac "Krucjacie", wie ktos cos moze na temat pierwotnego scenariusza FD? Zdaje sobie sprawe ze lucas strzeze go pilnie jak niepodleglosci, ale moze jakies przecieki?

Sasquatch
    Member

ostatni(?) 15-sty TV spot, a bardziej mozna powiedziec reklama [url]http://www.youtube.com/watch?v=zFSBz60YKM0[/url]

M
    Member

Longinusie, zdanie "guarded by the living dead" nie pada w filmie. Jest to sprytny trailerowy miks dwóch zdań wypowiadanych przez Indiego.

garindan
    Member

Kurcze! Czlowiek jest stary a taki glupi! Dopiero dzisiaj mnie olsnilo, kiedy wyjalem ze skrzynki nowy katalog Brians Toysa. Po co sa straznicy cmentarza z czaszka na ryju? Po co indianie siedieli zamurowani w scianach i sie tylko na moment pokazali bez zadnych konsekwencji w fabule! Po to zeby bylo mozna zrobic ludziki! Ale to przeciez jest oczywiste i kazdy pewnie oprocz mnie domyslil sie wczesniej!

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 215 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.