Hancock

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 49 total)
  • Autor
    Posty
  • #1870
    Sasquatch
    Member

    @garret

    Wiem ze dla ZP Hancock jest "No Friendly" 😉 nie mam zludzen co do recki na głównej, ale na forum może być, ciekawy jestem jednak opini snobów.

    @Jasiu Ciast

    Nie daj sie prosic mi i M

    Dawaj spojlera po całości zjebania ;D

    #1871
    Doctor Evil
    Member

    Według mnie wcale nie zjebali tej drugiej czesci! Po prostu Ciastu nie przypadło do gustu to, że Hancock też ma uczucia! Ahh ten zimny jak lód, co w sumie pasowałoby do złego Dr.Patafiana.Evila i jego brak tolerancji do gluchoniemych radosnych i pełnych życia dzieci ;(
    EDIT
    Zwrot akcji był na tyle fascynujący, że na chwile odwrócił moją uwagę od migających przede mną, najwidoczniej zafascynowanych sobą kochasi. W sumie po tym jak okazało się, że Theron była żoną Hancocka chuj czasu (bo jeszcze przed Chrystusem<kurcze nie mówcie, że on istniał>) a to zmieniło trochę charakter produkcji. W tym tkwi "klops" ale nawet głuchoniemych to nie zaciekawiło na tyle żeby przestać. Przepraszam Sasquatchu, wróciłem do tematu jednak przy okazji walnołem leciutkiego spojlerka. Po prostu denerwuje mnie fakt iż źle interpretujesz posty i naprawdę myślałeś, że coś zrobiłem sobie z twoich uwag ;(
    Edit 2
    Podsumuje to co powiedziałem. Myślę, że zaspokoję JJA 🙂 ( dostał w końcu wiecej konkretów o tej super produkcji ) i Sasquatcha, który pewnie w następnym poście zrówna mnie z ziemia i da upust swoim heroicznym ambicja w obronie niewinnych i bezbronnych.

    #1875
    Sasquatch
    Member

    Aha czyli do polowy filmu mamy satyre na superhero, a w drugiej ni z gruszki ni z pietruszki typowy superhero move z tradycyjna nawalanka i to babki z facetem. A kisiel byl? hmmm

    Jasiu Ciast daj glos bo nie widze tu problemu, jakie jest twoje zdanie?

    @Doctor Evil
    Rodziciel nauczyl mnie zeby walczyc ze zlem sila i godnoscia osobista. wiec ostatni raz:

    Nie mam zamiaru rownac cie z ziemia aleeee…
    dalej nie kumsz za przeproszeniem czaczy.

    Nie ma nic goszego dla nerda niz ludzie przeszkadzajacy w kinie. fakt. trzeba bylo zwrocic uwage dzieciakom. fakt niezaprzeczalny, ale i tego nie zrobiles. i to nie upowaznia nikogo od jechania ich do patafianow i pedalow.

    A na zwrocenie moje uwagi walic pelne nietolerancji bzdetne teorie o tym ze niepelnosprawni powinni siedziec w domu i bo nie maja prawa zyc. Albo twoje slowa ze kalectwo nadrabiaja wkurzaniem innych. Pomysl jak bys nagle ogluchl to co? wqrwial bys otoczenie sama wada? albo z tego powodu stalbys sie wrzodem na tylku spoleczenstwa?

    Moje zdanie nie ma nic wspolnego z tzw. "poprawnoscia polityczna". Zrozum w koncu to tacy sami ludzie jak inni. Dobrzy a czasami zli. I o to mi chodzi.

    To bylo moje ostatnie slowo w temacie nietolerancji bo mnie JJA wyrwie z korzeniami. I nie prowokowac mnie gdyz mam jak Omnibus IQ 200 😉

    di end

    #1877
    Doctor Evil
    Member

    Właśnie, zapomnijmy o tym i żyjmy w zgodzie i przyjazni do końca świaaata
    SPOJLER
    Ogólnie rzecz biorąc Doctor Perwers (to ten pan z hakiem zamiast reki po tym jak hancock mu ją uciął gdy ten chciał zdetonować ładunek ) i scena kiedy to prawie zabija hancocka, a ten w ostatnim akcie czlowieczenstwa ucieka jak najdalej by ocalić od śmierci swoją byłą (bo ogolnie hancocki zostały stworzone w parach i im są bliżej drugiej połówki stają się śmiertelni) co owocuje happy endem ;( <-jest jedną z bardziej dramatycznych scen i nadaje filmowi tej nutki powagi

    #1878
    Jasiu Ciast
    Member

    ja nie wie wiem po co tworzyli tą całą mitologie Hancocków i jakieś piepżenie o tym że jak dwa hancocki żyją w parach(hancock i hancocka) to tracą moce i tak dalej. dlatego właśnie hancock musiał się trzymać z dala od żony kolesia od PR. Ogólnie to motyw Doktora Perwersa był nawet elo elo ale cała reszta absolutnie nie. Niestety Doktorze jesteś kompletnym bezguściem podobnie jak redaktorzy film.org 😀

    #1883
    Sasquatch
    Member

    Ale to głupie fakt. Widać, że nie mieli pomyslu jak rozwinac fabule, tylko pomysl na zapijaczonego hero, i wiecej nic.

    #1887
    Huggy
    Member

    Nie zapomnij o tornadach ni z gruchy ni z pietruchy w centrum miasta 😮

    #1889
    Jasiu Ciast
    Member

    …aż 3 naraz

    #1891
    Sasquatch
    Member

    Znalazlem cos takiego na forum KMF gdzie dyskutuja o Hancocku:
    [url]http://hollywood-elsewhere.com/images/column/7108/tonight.pdf[/url]
    Oryginalny scenariusz przed poprawkami Akivy Goldsmana.
    Pierwotnie tytuł filmu brzmiał "Tonight, he comes" 😉

    #1906
    MIKET
    Participant

    Mialem udac sie na seansik juz w piatek rano ale…nie wyszlo.
    Udalem sie dzis.

    I powiem tyle ze mi sie nawet podobało. Nie jest to film z logiem DC czy Marvela wiec raczej nie doklejałbym go to tamtych produkcji i przyrównywał.

    Jest to film o zapijaczonym kolesiu z supermocami – od razu wieje komedia i z takim nastawieniem bym na to szedł (tak tez zrobiłem). Fakt – nie zdziera sie przez cały czas trwania filmu bo tu jednak trzeba było wprowadzic motywy superheros vs. zli ludzie i chwilami wieje "powaga".

    Gorsze od X-Ludzi, lepsze od wszelkich czowiekow pajakow czy fantastycznych czworek. Smieszniejsze od wszystkich wyzej wymienionych.

    Co do wrazen z sali kinowej to dodam jedynie iz mialem przyjemnosc ogladac film gdy na sali było jakies 15 osob, w tym jedna Starsza Pani (w wieku ok 60+, stawiałbym "grandmother style" ) usiadła 4 miejsca ode mnie i przez cały seans była wyjatkowo cicha 🙂 wiecej takich klientow kin prosze!

    SPOILER
    Motyw Pani Handcock i całej miologii ze byli itp – no ok, nie jest to moze najbardziej odkrywczy i zrównujący z ziemia pomysl wymyslony w filmach ale niech bedzie. Sa istotami boskimi (czy jak kto woli nowego Indy'ego – kosmitami) – maja wybor – albo zyc wiecznie w samotnosci albo razem w biedzie. ma sens.

    Cała sytuacja w szpitalu walki ze złymi recydywistami – tu myslalem ze to sie inaczej skonczy – ona umarła (czyli jej teoretycznie nie ma) wiec handjob jest sam i znowu ma full mega siły…zrobili inaczej. Imho troche gorzej ale czy to ma byc film tworzacy nowa rzeczywostosc swiata superbohaterow (obok DC i Marvela) czy komedia o super-żulu?

    #1907
    Doctor Evil
    Member

    Yeee MIKET jest chyba jedyną osobą która wie co mówi, dobrze mówi i ma niczym nie spaczony gust i nie ma nic do drugiej "uważanej za wielu nerdów złej części" Hancocka

    #1925
    DeafWoman
    Member

    Aż wstyd Wam czytać się!!!!Mega Żenada!!
    Obrażaliście Nasza kulturę nazwając Nas pieprzonymi, głuchymi pedałami???Coza gówniana Wasza piaskownica, hę?

    Odpuśccie to w końcu…
    Niekażdy człowiek umie zachowywać się dobrze a pozatym nie przyznaje się do swojego zachowania.Wy, słyszakowie, miejcie kultury do nas!
    Mamy prawo migać, gdzie chcemy i nikogo nie rozpraszamy!! Wy jesteście mało cierpliwi i radzę Wam, żebyście nie patrzeli na Nas, co Wam denerwuje się…Nie jesteśmy z Marsa 😛
    Tamci głusi wydali mi się, że ten film zachwycał sie i wymienili się swoje uwag.
    Darujcie sobie z nazwa " machaniem rękami" i raczej miganiem!!!

    Co za wieśniacy bez kultury…

    #1933
    DeafWoman
    Member

    [quote][b]Huggy napisał/a:[/b]
    Pogratulować temu, kto założył konto by napisać jednego posta i podszywa się pod głuchoniemą.[/quote]

    A skoro sądzisz, że podszywałam będąc głuchą, do jasnej cholery…??? Jesteś zbyt tępy i mało kumaty.Widać to pod gołym okiem.WSTYD jest o tym czytać przez Was.

    Bardzo jest Nam przykro, że wy nic nie rozumiecie i udajacie oszołomami, eh….

    Widać, że tutaj siedzą gówniani SMARKACZE z piaskownicy….:( Jeszcze gorszej rasisci bez serca, bez kultury!!!

    #1939
    John J Adams
    Keymaster

    Panie i panowie, nie mam zamiaru robić z ZP forum debat moralizatorskich.

    Prawdą jest, że uczestnicy feralnej wyprawy mieli problem ze swoimi współwidzami – niestety ich chamskie opisy forumowe obróciły kota ogonem, co do tej pory zresztą uprawiają. Dzięki temu, zamiast zwrócić uwagę na faktyczny problem (kalectwo nie uprawnia nikogo do przeszkadzania w odbiorze filmu innym) zwrócili głównie uwagę na swój poziom dojrzałości.

    Rozumiem, że ZP jest dość swobodnym forum wymiany myśli, ale wymiana ta nie może być destruktywna, a w waszym wykonaniu dokładnie taka była. Jeszcze jeden chamski tekst w tej dyskusji lub jakiejkolwiek innej na łamach zaskutkuje banem. A żeby nie dawać paliwa do dalszej dyskusji część postów wywaliłem.

    #1941
    Doctor Evil
    Member

    JJA a mi się wydaje że zalatuje tu trollem i prowokacją ; o

    poza tym Pani chyba coś się pomyliło, o ile wiem pojęcie rasizm nijak ma się do tej sytuacji

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 49 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.