Hancock

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 49 total)
  • Autor
    Posty
  • #1852
    Huggy
    Member

    Czyli jak ktoś nie popiera demokracji, to od razu faszysta tak? Gratuluję.

    #1853
    Sasquatch
    Member

    @huggy
    fejma cd.

    A badz sobie kim chcesz, monarchista, korwinista, nazista, anarchistą, komunistą, kaczystą, whatever, patafianem nawet, dla mnie ktoś kto podważa prawo niepełnosprawnych do życia społecznego a w dodatku jest przeciwny demokracji, wpisuje się w nurt faszystowski i jego poglądy.
    Mowisz ze nieslyszacy nie zna sie na muzyce a o Ludwig van Beethovenie słyszałes? Albo niewidomych rzeżbiarzach, albo spiewakach, o tancerzach gluchych pewnie też nie? A o specjalnych koncertach dla nieslyszacych a o … miliony przykladów. Ale pewnie nie slyszales, bo to sie nie miescl w twoim whatever umysle.
    Przykro mi ze dopiero teraz sobie to uświadomiles, ale zawsze każdy bierze odpowiedzialnośc za swoje slowa, zwlaszcza na pismie. Taki lajf ze sam sie kompromitujesz.

    [url]http://youtube.com/watch?v=X9bk_O6Pupw&feature=Responses&parent_video=eibO7ZAdYpc&index=0[/url]

    Na marginesie, dzieki demokracji mozesz dowolnie wypisywac brednie, bez konskwencji np. kulki w łeb. Nie jak pewnie w twoim whatever ustroju.

    Pomyśl o tak elementarnej rzeczy my young padawan.

    PS.

    Wystarczylo wejsc, opisac wrażenia z filmu, walnać swoja recke, w PS-ie dodac ze seans zepsuala ci wycieczka dzieciakow zachowujacych sie skandalicznie i tyle. A nie jechac patafianami czy pieprzonymi gluchymi pedalami.
    Widzisz roznice?
    Tak ciezko to zrozumiec?

    Np. Jasiu Ciast chyba potrafił.

    #1854
    Jasiu Ciast
    Member

    swoje zdanie dla tej sprawy zostawie dla siebie, jest to w końcu temat o hancocku a nie o głuchoniemych. Korzystanie z cudownego forum gram.pl nauczyło mnie uważać z offtopicami

    #1855
    Sasquatch
    Member

    A to o "Hancocku" temat jest? A ja myślałem, ze chodzi o film "Handicap", kurcze takie wrażenie odniosłem z pierwszych postow.
    Ale dałem plame! to przez te balony. Zmyliły mnie i niedoczytalem. lol

    #1856
    merle
    Member

    a mi się wydaję ,że twórcy byliby dumni ,że ich film stał sie przyczynkiem do tak ważkiej dyskusji;)

    ludzie potrafią zachowywać sie jak " patafiany " w różnych miejscach i to niezależnie od wieku ,koloru skóry, czy tez dysfunkcjonalności

    kiedyś w zamierzchłych czasach czekając na kumpla postanowiłem do kina skoczyć
    miąłem plecak i dużo roznego stuff-u w reklamówkach zakupionego , jednym słowem byłem obładowany ,więc wydało sie o tyle dobrym pomysłem na przeczekanie
    Kupiłem bilet i udałem sie grzecznie do sali, zerknąwszy ,że w sali siedzi 10 osób na krzyż wybrałem pierwsze lepsze miejsce gdzieś w środku.
    Porozkładałem sie ze swoimi rzeczami po sąsiadujących fotelach nastepnie rozparłem zadowolony wygodnie w fotelu i zabrałem sie za konsumpcje zwyczajowych kinowych „ smakołyków ”
    niestety długo nie było mi dane cieszyć sie ta ciężko wypracowaną komfortowa sytuacja
    tuz przed rozpoczęciem seansu wchodzi na sale jakiś czlowiek i idzie klucząc w moja strona , w końcu dociera do mnie i mówi ze siedzę na jego miejscu i pokazuje mi bilet .
    musiałem się aż rozejrzeć z niedowierzaniem ,ale jak sie okazało nie było żadnej masowej teleportacjai, nadal 95% sali kinowej było puste .
    Po wymianie " uprzejmości " z tymże miłym człowiekiem ze względu na zupełny brak zrozumienia sytuacji z jego strony postanowiłem…. skapitulować
    mamrocząc dość głośno rożne zapamiętane łacińskie zwroty i inne obelżywe słowa postanowiłem sie przetachać z tym całym swoim kramem jak najdalej od tego miłego pana , co dodam nie było łatwym zadaniem ze względu na zakończoną już fazę mojego wygodnego rozsiadania jak i ze względu na to, ze właśnie zgasło światło do seansu

    oczywiście całkiem możliwe ze ten ów miły pan miał zaawansowana nerwice natręctw i jakby nie usiadł w tym konkretnym miejscu to by mu głowa eksplodowała, tudzież przyszedł tam w rocznice zejścia jego biednej małżonki ,która zadławiła sie precelkiem w tym właśnie bezczeszczonym przeze mnie miejscu
    możliwe tez ze te akurat miejsce o tym specyficznym czasie miało teleportować go na jego macierzysta planetę
    no ale to wszystko moim zdaniem da się komuś przetłumaczyć zamiast uporczywie szarpać się w stylu "to moje miejsce"

    kto wie w każdym razie nie chciał mi zdradzić swojej tajemnicy

    w każdym razie czystym sumieniem wedle wszelkich dostępnych mi danych mam prawo do nazwania go upierdliwym patafianem i nie zrobiłoby mi różnicy ani pewnie nie wpłynęło na jego zachowanie gdyby był zielony , czarny , bez rak, głuchoniemy ,czy tez nawet gdyby był piękną blond-włosą niewiastą

    na koniec chciałbym przeprosić za tą przydługą nic nie wnoszącą anegdotę, ale musiałem to w końcu z siebie wyrzucić , zbyt dlugo już żyłem przytłoczony tym traumatycznym przeżyciem

    #1859
    Sasquatch
    Member

    @merle
    Zebym nie było, że się czepiam, ale mam pytanie:
    Czy ten osobnik był głuchoniemy, bekończynowym, niewidomy kaleka?
    Jesli nie to, piszesz nie na temat (tzn. Hancocka;)) Twoja historia bawiąc uczy tylko nie wiem czego? Ze facetowi zająles miejsce a on strzelił focha bezczelny czy jak?


    @Huggy

    Cieszy mnie, ze nareszcie zrozumiałeś genialność mojej argumentacji. Ale tak już jest, że "the Force can have a strong influence on the weak-minded".

    Co do twojej propozycji, badź łaskaw zaspokajać swoje fantazje i niezaspokojone potrzeby seksualne w samotności. Na pocieszenie dodam, że to ci przejdzie jak w końcu poznasz kobietę albo bardziej wersja dla ciebie jak widać jakiegos milego geya.

    Czego ci życzę szczerze dla dobra społeczeństwa bo nie ma nic gorszego jak napakowany testosteronem sfrustrowany gey faszysta.

    On Topic
    nudy na tym Hancocku musiamy byc, skoro nikt o nim nie pisze 😉

    #1860
    garret
    Participant

    kuzwa ale dolina, na wczorajszym Wanted nic tylko film

    #1861
    merle
    Member

    ehhh… Sasquatch
    naprawdę nie wiem jak mogles tam nie zauważyć tych licznych odniesień do Hancocka 😮

    filmu nie ogladałem ,ale żeby było coś na temat to powiem ,że kumpel widział i mówił ,że.. cytuję "może być"
    jak obejrzę to rozwine myśl

    #1862
    Sasquatch
    Member

    @garret
    Ani jednego głuchoniemego na sali chociaż! Skandal, zażądaj zwrotu za bilet 😉 no chyba, ze to tylko na Hancocku takie "przygody" 😉

    i kiedy recka Wanted?


    @merle

    Tylko uwazaj na niepełnosprawnych, bo podobno wg. teorii Doctor Evil brak niektórych [b]umięjętności [/b] wyzwala w nich chęć bycia patafianami, np. głuchoniemi nie myślą o niczym innym jak wyjsciu do kina, by NORMALNYM ludziom zniszczyć projekcję, więc machaja łapami i szeleszczą opakowanimi. Są tak bezczelni i tak nienawidzą NORMALNYCH ludzi, ze skrzykują sie w cale grupy.
    Bezczelni!!! i to już w wieku 10 lat – swołocz!!
    😉

    Tu dosc ciekawa recka
    [url]http://www.film.org.pl/prace/hancock.html[/url]

    #1863
    merle
    Member

    badż spokojny Sasquatch, jak zobacze tylko jakiegokolwiek niepełnosprawnego na sali od razu profilaktycznie skopie mu tyłek !! 😉

    #1864
    John J Adams
    Keymaster

    Panowie, bardzo budująca ta dyskusja, ale ponieważ każdy przedstawił już swoje stanowisko w sprawie tolerancji lub nie dla innych, proponuje wrócić do tematu.

    #1865
    Sasquatch
    Member

    JJ Adams przyszedł i pozamiatał 🙂

    A tymczasem podobnie zrobił "Hellboy II" i pozamiatał "Hancocka".
    Podobnież osiągnął szczyt box office'u i ma wiekszy dochód (36 millionów w weekend).
    Ale nadal czekam na jakies sensowne wrażenia z Hancocka do poczytania.

    #1866
    garret
    Participant

    Na pewno się doczekasz z Wanted 🙂

    co do Hancocka to (i mowie chyba rowniez w imieniu JJ Adamsa) szybko się ich nie doczekasz :))))

    #1867
    Jasiu Ciast
    Member

    [quote][b]Sasquatch napisał/a:[/b]

    Ale nadal czekam na jakies sensowne wrażenia z Hancocka do poczytania.[/quote]
    Powiem ci że dawno nie widziałem aby tak zjebali scenariusz filmu(mówie o drugiej połowie filmu)

    #1868
    M
    Member

    A czy mozecie rzucić spoilerem? Co takiego się stało w drugiej części? Will założył pończochy?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 49 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.