Dark Knight ala Michael Bay

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Dark Knight ala Michael Bay

  • This topic is empty.
Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Autor
    Posty
  • #1813
    Krusty
    Member

    Szałowa rzecz krąży po necie [url]http://my.spill.com/profiles/blog/show?id=947994%3ABlogPost%3A355506[/url]

    #1978
    TrueCouchSurfer
    Participant

    "We pan to a beatiful woman: platinum blonde with a huge rack. She is the hottest woman in the world, but she wears glasses because she is also the smartest woman in the world" – jak nic Michael Bay.

    #1982
    M
    Member

    "An American flag (CGI) flies proudly" 😀

    #2004
    Huggy
    Member

    W sumie to fajnie wygląda, ale nie do końca imo trzyma się klimatu. Batman raczej nie opuszczał Gothan a tu nagle goni Jokera po całym kraju. Poza tym sceny na autostradzie, główny bohater chyba nie pozwoliłby na zabicie tylu ludzi,a co dopiero przyczynił się do tego.

    #2041
    Sasquatch
    Member

    Przyznawac sie kto widzial juz TDK, czyli swietny film o jokerze z malym cameo batmana?

    #2042
    Krusty
    Member

    Wątpie by ktoś z nas by się odważył screenera oglądać za słabi jesteśmy ale na onece pewnie kogoś znajdziesz… a tak na serio to co kolejna recenzja to inne podejście choć zgadzają się że film GENIALNY.

    #2043
    Sasquatch
    Member

    Dupa ze mnie nie prowokator 😉

    #2071
    MIKET
    Participant

    nie wiem czy zakladac osobny temat o TDK (normal version) czy tutaj pisac…czy dzisiaj zakazano planetarianie ida na seans przedpremierowy??
    Bo zarezerwowałem sobie bilecik na 17:30 i widzialem pare grupowych miejsc zajetych…

    #2072
    garret
    Participant

    idą walnie ale w niedzielę, kiepsko z czasem

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.