The Adventures of Buckaroo Banzai Across the 8th Dimension

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy The Adventures of Buckaroo Banzai Across the 8th Dimension

• This topic is empty.
Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Autor
    koalasmuck
    Member

Dlaczego nie było jeszcze recki tego mega kultu
    http://www.imdb.com/title/tt0086856/
    ??

Ja się pytam!

Prawdziwie gwiazdorska obsada i mega epa wypływajaca z każdej sceny: http://www.youtube.com/watch?v=8Db4avDn1mc

prabab
    Participant

Najpierw trzeba zająć się El Barón contra los Demonios, jego współczynnik kultu i gołch bab na metr sześcienny jest większy.

Sasquatch
    Member

skoro rozne pomysly na zajecie sie to moze tym?
    La Antena

daje kultem!

John J Adams
    Keymaster

Buckaroo Banzai to kult nad kulty i recka oczywiście będzie, zwłaszcza że gdzieś na półce kisi się Director's Cut…

prabab
    Participant

[quote][b]John J Adams napisał/a:[/b]
    Buckaroo Banzai to kult nad kulty i recka oczywiście będzie, zwłaszcza że gdzieś na półce kisi się Director's Cut…[/quote]
    Ja protestuję.

Bo tak!

Lord New Age
    Participant

Heh, mialem kiedys napisac newsa by przyblizyc Antene, ale zapomnialem jak o zylionie innych takich tam:(

koalasmuck
    Member

[quote][b]John J Adams napisał/a:[/b]
    Buckaroo Banzai to kult nad kulty i recka oczywiście będzie, zwłaszcza że gdzieś na półce kisi się Director's Cut…[/quote]
    woah nie wiedziałem, że jest wersja DC
    chyba, ze ja też ją mam, ale na pudełku nic nie jest napisane więc nie sądzę (u mnie trwa 1h 38 minets)

Sasquatch
    Member

Lord New Age to ja bardzo jestem za newsem i przyblizeniem la Antene 🙂

i może ja ma propozycję propozycji i zmiany tematu na np "oczekiwane kultowe recki" czy coś w tym styl i wrzucaniu pomyslow?!

Ja bym prosil o wspomnianego w komentach "Jasona z gwiezdnego patrolu" za kultowosc (w czynach ukazane slowa z filmu "wniebowzieci": "ludzie chodza po kosmosie")

[b]Przypomnialem Sobie[/b]

moze cos jeszcze o The call of Cthulhu movie?

John J Adams
    Keymaster

Cthulhu puszczaliśmy na Pyrkonie kiedyś i nie wiem, czy jest sens o nim pisać, poza tym, że jest zajebisty 🙂 Może w przyszłości.

A DC Buckaroo to chyba tylko dodane paręnaście sekund na początku, na DVD są oba do wyboru.

Gargooletz
    Participant

A to arcydzieło ma szanse? [url]http://www.imdb.com/title/tt0102293/[/url] Odegrało ważną rolę w moim życiu.

szalonyKP
    Member

"story of ricky oh" to taki mainstream ze nie wiem czy wypada na ZP o nim pisac :)))) choc to klasyka – przyznaje.

John J Adams
    Keymaster

Ciekawe 🙂 Jak ktoś to opisze, to zamieszczę 🙂

szalonyKP
    Member

opowiadalem o nim na preli o kinie SF w Azji na dawnym Pyrkonie ktoryms:)

John J Adams
    Keymaster

Buckaroo puściliśmy wczoraj bez głosu jako tło do "kawki" ze znajomymi. Ten film kurna wymiata, pomijając, że stał się startem wielu wspaniałych karier aktorskich. Rozniosła mnie scena gaszenia pożaru w szafce przez Buckaroo podczas ataku na bazę… I kult pistolecików… Mega klasyk.

Nie wiem tylko, jakim cudem nie dostał Oscara za kostiumy.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.