Fort Boyard

Homepage Forumy Od rzeczy Oldskul Fort Boyard

  • This topic is empty.
Viewing 6 posts - 16 through 21 (of 21 total)
  • Autor
    Posty
  • #2203
    koalasmuck
    Member

    dlaczego pogrubiłeś tylko 3 nazwiska?
    tam wszyscy powinni zostać na lodzie xD

    #2204
    awu
    Member

    Z mega pasujących do klimatu tej zabawy ci są chyba najlepsi.
    Nie będę zaznaczał gen. Roman Polko bo może koleś sie zagalopuje i w finale w czasie wynoszenia złotych monet zacznie sie bić z tygrysami;)

    #2205
    awu
    Member

    W sumie to może nie będzie tak źle;)
    [url=http://video.google.com/videoplay?docid=1749236836630705330&vt=lf&hl=pl]Youtube -Oby jak najwięcej takich konkurencji:)[/url]

    #2212
    John J Adams
    Keymaster

    Połowa nazwisk tych głąbów nic mi nie mówi. Rozumiem Pudziana, Polko czy Saletę, ale reszta to jakaś żenada. Zabawne jest polskie telewizyjne perepetuum mobile które każe telewizji wmawiać ludziom, że to są gwiazdy, po to, by te "gwiazdy" potem powodowały oglądalność tejże telewizji.

    Mam nadzieję że Natasza czy jakieś inne niunie ładnie zabłysną w forcie.

    #2290
    John J Adams
    Keymaster

    Ale czad, obejrzałem właśnie jeden odcinek polskiej wersji. Nie wiem, może jak byłem młodszy to robiło to na mnie większe wrażenie, a może po prostu rodzima wersja to tradycyjnie megażenada.

    W skrócie to trzech siwych dziadów ślini się na kilka bezmózgich blachar, które znalazły się tam chyba z choinki. Gonera i Weiss mają miny jakby w forcie byli na odsiadce, a nie w robocie. Tylko pani Glinka (nie mam pojęcia kto to) chyba dobrze się bawi. Zagadki zadawane przez Weissa są na poziomie intelektualnym odpowiadającym możliwościom uczestniczek (o ile pamiętam, w oryginale były one dość trudne).

    No i sam Polko – mam nadzieję, że dobrze mu za to zapłacili, skoro za to stracił robotę u Kaczki. Aczkolwiek musiałem mocno zweryfikować swoje wyobrażenie o jego formie fizycznej i umysłowej.

    Oryginał starał się udawać jakąś przygodę, RPGa, była jakaś fabuła i postacie. Tutaj Wszystko jest potraktowane megatechniczne i WF-owsko, Gonera z cierpiętniczą miną wygłasza blubry o skrabie – bo przecież wysublimowany polski widz nie chcę oglądać jakichś fantastycznych pierdół. Za to zero dramatyzmu i nuda wieje aż drzwi trzaskają. Kolejny raz zasłużone gratulacje dla TVP.

    #2308
    witoldus
    Participant

    Po obejrzeniu 2 odcinków wersji PL stwierdzam,że nasi(czyt.TVP) jak zwykle dali ciała 🙁

Viewing 6 posts - 16 through 21 (of 21 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.