BSG: Caprica

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale BSG: Caprica

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 34 total)
  • Autor
    Posty
  • #3862
    Ragnus
    Participant

    Praktycznie to samo. Trochę cenzury dorzucili (V-club), dodali jeden dialog, poprawili i dorobili efektów specjalnych. Jakiś ładnych widoczków i takie tam pierdoły.

    edit: wyłączenie uśmieszków

    #3863
    Yans
    Member

    Cenzury ??? A co tam było do cenzurowania ???

    #3864
    Ragnus
    Participant

    Cycki, orgia te sprawy uznali za godne powycinania. W nowej wersji nie ma orgii, a cycki pozasłaniali.

    #3888
    Yans
    Member

    O w mordencję, a nie zamierzają tego czasem puszczać na Mini Mini ?!?!?! 🙁

    #3928
    Ragnus
    Participant

    W końcu obejrzałem S01E02 Rebirth czli pierwszy odcinek po pilocie. Początkowo pilot miał numer 00, ale zmieniono numerację i tego teraz trzeba się trzymać.

    Pierwsze podejście nie było zbyt udane. Próbowaliśmy oglądać w parę osób po partyjce planszówki BSG (polecam!) i paru piwach gdzieś o 3 czy 4 nad ranem. Sen niestety zmorzył chyba wszystkim. Drugie podejście już na szczęście udane. To na pewno nie jest początek serialu godny "33"..jakiekolwiek porównania zawsze będą oczywiście do starszego brata, ale nie mają one większego sensu.

    Odcinek sam w sobie mija dość szybko, ale niewiele wnosi do serialu. Pokazuje parę rzeczy, trochę rozbudowuje postacie, ale akcja stoi tam gdzie skończył się pilot. Wiemy mniej więcej o czym to będzie:
    – tworzenie cylonu
    – STO
    – problemy po śmierci najbliższych
    Niemniej jeśli takie ma być tempo to ja nie wróżę nic dobrego.

    Z dobrych rzeczy na pewno godne zapamiętania są ujęcia Zoe/Cylona. Pokazywanie na przemian robota i aktorki tworzy ciekawy efekt ukazujący zamknięcie awatara Zoe w ciele Cylona.

    Bez oceny, póki co. Nie wiem jak ten serial zachęcić może do siebie nowych widzów. Ja nie czuję żadnej więzi z bohaterami. Nie przejmuję się tym co robią, myślą. Póki co zawiewa nudą. Oby było lepiej z kolejnym odcinkiem, który już za 5 minut.

    #3935
    Yans
    Member

    Rebirth czeka już zakolejkowane do obejrzenia ale przegrało z LOSTem, a teraz nie zachęciłeś zbytnio do przekolejkowania ?! 😉

    #3936
    Rif Starfire
    Participant

    To prawda, o ile przy nowym V ludzie narzekali na zbyt dużą ilość wydarzeń i wątków, tak tutaj mamy do czynienia z przeciwieństwem. Niby wszystko fajnie zrobione i zagrane, tyle tylko, że niewiele się dzieje. Siłą rozpędu zajrzę do odcinka trzeciego i możliwe, że Caprica pójdzie do poczekalni.

    #3937
    Yans
    Member

    A to V warte obejrzenia ?

    #3952
    RUR
    Participant

    Według mnie – nie…

    #3963
    Ragnus
    Participant

    W sumie jestem już po S01E03, ale znowu raczej nudy :/. Jakoś strasznie wolno to wszystko leci. Jak cały czas będą rozbudowywać te postacie kosztem akcji to na pewno serial nie dotrwa do momentu wybuchu wojny.

    #3964
    Yans
    Member

    I niepowodzenie serialu zwalą na brak 3D :/

    #3970
    chomior
    Participant

    Nuuuuda, potem długo, długo nic, a następnie jeszcze trochę nudy.

    #3971
    Rif Starfire
    Participant

    Nie jest dobrze. Muszą czymś zaskoczyć widza, by zatrzymać na dłużej, bo historyjka o wirtualnych, nastoletnich lasiach jest mało atrakcyjna.

    #3972
    Ragnus
    Participant

    Dla mnie najmocniejszą stroną są bracia Adama. Obie role przyzwoite,odkrywają co rusz trochę taurońskiego brudu.

    Jak widzę Amandę i jej rozterki to wyję razem z nią, choć z innego powodu..

    STO też przynudzają, a nauczycielka tylko mocno irytuje. Choć scena z herbatą z nauczycielką i naszą Madzią zabawna :).

    #3974
    Ragnus
    Participant

    S04 – jest lepiej, co nie znaczy niestety dobrze. Ten odcinek to zlepek kilku wyśmienitych i klimatycznych scen + sporo dnudnych dłużyzn.

    Na plus:
    + edukacja Billego przez babcię
    + rozmowa braci o Amandzie
    + scena humorystyczna z dancing cylon
    Mniejszy plus
    + talkshow

    Na minus
    – większość reszty

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 34 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.