KOPALNIE KRÓLA SALOMONA (1985) my tu gadu gadu

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy KOPALNIE KRÓLA SALOMONA (1985) my tu gadu gadu

  • This topic is empty.
Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Autor
    Posty
  • #1469
    Plant
    Member

    My tu gadu gadu o Indianie a pamiętacie zrobiony w tamtym czasie film KOPALNIE KRÓLA SALOMONA żywo przypominające przygody pewnego archeologa? tak oczywiście bohater Allan Quatermain wymyslony znacznie wcześniej….ale film wymyślony tak by podobieństwo do Indiany biło na kilometr. Jak się wspomina to nostalgia, i śmiech jak to inny producent chciał zarobić sobie robiąc historie pod publike
    Była jeszcze druga część Alan Quatermain and the lost city of Gold!!! 1986

    i MGM

    RAZZIE AWARDS się zdarzyło::)))

    a kto w obsadzie luuudzie jak się na to spojrzy…
    Chamberlain
    Sharon Stone
    Herbert Lom
    John Rhys Davies !!!!
    James Earl Jones !!!!!!!!!
    o kolejnym podejściu 2004 z Patrickiem Swayze ..nie napisze….a 2008 też coś planują

    ech życie

    #1473
    Sasquatch
    Member

    ciekawy artykul na temat:
    [url]http://esensja.pl/film/publicystyka/tekst.html?id=5374[/url]

    #1483
    Interdyktor
    Participant

    Ja tam uwielbiałem Kopalnie Króla Salomona, nieźle się bawiłem będąc dzieckiem, ostatni też. Grał tam nawet Sallach:D.

    #1499
    witoldus
    Participant

    Kopalnie Króla Salomona oglądałem w kinie jako nastolatek i film mi się podobał.Stone nie była jeszcze wtedy taka znana,a Rysiu Chamberlein kojarzył mi się przede wszystkim z serialem Shogun oraz z filmami o muszkieterach.

    #1500
    horror
    Participant

    Chamberlain to przede wszystkim PCK

    #1516
    John J Adams
    Keymaster

    Kopalnie były w dechę, podobnie jak Miłość Szmaragd i Crocodyl.
    W KKS chyba była scena że kolo z laską toczą się w wielkim kotle ludożerców?

    #1517
    Interdyktor
    Participant

    Zgadza się, chcieli ich ugotwać, i im uciekli w garnku :D.

    A Miłość, Zzmaragd i Krocodyl też był w dechę, chyba nawet 2 części były, nie?

    #1521
    John J Adams
    Keymaster

    Były dwie, ale druga (Klejnot Nilu) była mega denną kalką z jedynki. Coś jak Kruk 1 i 2, że tak odlegle porównam.

    #1569
    Plant
    Member

    niektórzy mówią o trylogii:::)) w przenośni::) z Wojną Państwa Rose bohaterowie już jako małżeństwo walczą do upadłego,,, jest nawet De Vito..Jasne wszyscy wiemy, że to inne postacie, niemniej…

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.