KOLARGOL i przyjaciele::)

Homepage Forumy Od rzeczy Oldskul KOLARGOL i przyjaciele::)

• This topic is empty.
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Autor
    Plant
    Member

Kolargol czyli srebro koloidalne,,,, w przebraniu misia i psychodeliczny plastusiowy pamiętnik (skąd to powiązanie?) do tego dodajmy Piaskowy Dziadek….prawdziwy thriller
    wyobraźcie sobie przerobiony plakat w stylu azjatyckich horrorów z kawałkiem ENTER SANDMAN

Czym były te seriale włącznie z misiem uszatkiem, kopią stumilowego lasu? i przygód najsłynniejszego misia? czy czymś oryginalnym
    Były przecież iście kosmiczne przygody, o których nie śnił Krzyś czy Kłapouch ale zachowania i pomysły dość stresujące..

Kolargol to właśnie ja,
    Miś, co zawsze śpiewać chciał.
    Lecz choć bardzo kochał śpiew,
    Wciąż fałszował pośród drzew.
    Aż raz ptaków król dał mu flecik tak czarowny,
    Że dziś mały miś śpiewa prawie jak słowik.

co ludzie nie robią by oddać hołd klasyce
    "Przewodniczący SLD uczynił kolejny krok, mający na celu integrację z młodszym elektoratem. Wojciech Olejniczak zdecydował się na ten drastyczny krok i pozwolił się wytatuować. Tatuaż przedstawia Misia Kolargola"

pamiątki prl?Rumcajs, Koziołek Matołek, Krecik, Gapiszon, Piaskowy Dziadek i najsłynniejsze bajkowe duety: Bolek i Lolek, Gucio i Cezar, Wilk i Zając, Jacek i Agatka,Żwirek i muchomorek

Plant
    Member

Kolargol już dzisiaj nikogo nie kręci…a co jeśliby zrobili to z aktorami??

Sasquatch
    Member

A gdzie w zestawie Kiwaczek i krokodyl Gienia?

witoldus
    Participant

Kolargol mnie nie kręcił,o wiele lepsze były przygody Krecika,które ostatnio oglądam na DVD wraz z moją córeczką.Kiwaczek i Krokodyl Gienia tez byli super!

Plant
    Member

kiwaczek toż to prawie psychodelia::)

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.