CHRISTOPHER LAMBERT

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy CHRISTOPHER LAMBERT

• This topic is empty.
Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Autor
    Plant
    Member

Wszyscy kojarzymy go z Nieśmiertelnym , Sycylijczykiem, Gunman…
    był nawet polski akcent Ksiądz A.Holland
    w jego karierze różnie bywało raz z górki raz pod nią…prawie jak Rutger na przestrzeni lat występował w przedziwnych produkcjach

niemniej fantastykę obok kina akcji sobie wyjątkowo upodobał

Forteca, (kontynuacja beznadziejna…po co powstała?)
    Mortal Kombat, (chyba będzie powrót)
    Adrenalina
    Beowulf
    Absolon
    Metamorphosis

coś tam jeszcze?

ja dobrze wspominam komedie z jego udziałem

Dlaczego Ja z Ch.Lloydem
    i komiedie z psami Sherlock…

John J Adams
    Keymaster

Przypominjmy, że Adrenalina (wiwat Rumunia) to debiut filmowy Natashy Henstridge, którego – nie wiedzieć czemu – nie zamieszcza ona w swojej filmografii.

Plant
    Member

ktoś widział ten film?Day of Wrath (2006) ??? 16 wiek
    Interesting tense thriller hmmmmm

This medieval mystery has many twists, so pay close attention to the details. It's an excellent spell-binder that trots along at a fast pace with plenty of suspense. 'Who done it and why' is the big question when royals suddenly drop dead during the night due to some nasty wounds and various letters of the alphabet carved into their flesh. Before the befuddled sheriff can get a witness, the bodies disappear! Is the sheriff drinking too much and imagining all the blood and guts, or is there a conspiracy involving a secret list of names? Excellent movie!

ktoś oglądał?

witoldus
    Participant

Ostatnio w programie Multikino był wywiad z Lambertem,gdzie aktor wspominał m.in. o pracy na planie Zabic Księdza(jeden z moich ulubionych z nim filmów spoza fantastyki)oraz swoim zamiłowaniu do kolekcjonowania dzieł sztuki.Nie wykluczał,że kupi obraz jakiegoś naszego artysty.

Vincent Vega
    Member

Nie zapominajcie o roli tarzana, swietna kreacja Lamberta i bardzo dobry film, chetnie bym go jeszcze obejrzal, tytul byl chyba Greystoke, czy jakos tak, dobrze nie pamietam:)

Rapa Nui
    Member

dokładnie

witoldus
    Participant

Polski tytuł brzmiał Greystoke-legenda Tarzana,władcy małp.Film był rzeczywiście dobry,nie licząc kilku emisji na różnych kanałach tv,tylko w kinie widziałem go ze 4 razy.

harry
    Participant

ponieważ ostatnio mam mnóstwo rzeczy do zrobienia na wczoraj, to sobie obejrzałem dwa Punishery 😀 i tak przy tym nowym stwierdziłem, że Thomas Jane z wyglądu jest trochę podobny do Christophera Lamberta. może nie jest jakimś świetnym aktorem (chociaż, let's face it, Lambert mimo kilku dobrych ról i niezaprzeczalnej kultowości, do czołówki aktorskiej też nie należy), ale zły też nie jest i jeśli już koniecznie ktoś musi rimejkować '[i]Highlandera[/i], to myślę, że mogli by rozważyć Jane'a do roli głównej.

Jasiu Ciast
    Member

mnie do niego zniechęciła troche forteca 2//beznadziejny film

Plant
    Member

"Thomas Jane z wyglądu jest trochę podobny do Christophera Lamberta. " istotnie podobny może klon??
    na horyzoncie "RUN" An Interpol agent uncovers a major conspiracy while pursuing a murder suspect in Argentina
    "The Dark Country"A couple en route from Las Vegas are forced to deal with a body out in the desert making their honeymoon one hellish ride.
    i no proszę:
    "The Mutant Chronicles"
    23rd century soldier Major Mitch Hunter (Jane) leads a fight against an army of underworld NecroMutants

idzie w ślady Lamberta?

a w DEEP BLUE SEA (99)kiedyś myślałem że to Lambert

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.