Co poprawic na ZP!?

Homepage Forumy O ZP Sugestie ludności – forum i ZP Co poprawic na ZP!?

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 233 total)
  • Autor
    Posty
  • #4278
    John J Adams
    Keymaster

    Niestety nie wszystko da się recenzować bo nie ma czasu 🙂
    Zastanawiałem się nad instytucją mini-recek a'la wpisy na forum do napisania w sytuacjach, gdy akurat nie ma weny do rozpisywania się na dany temat. Tytułem eksperymentu spróbuję parę popełnić.

    #4281
    smutny
    Member

    Wygląda na dobry pomysł. Byle by normalne recki tez się pojawiały.

    #4282
    matt
    Participant

    Fajna mogłaby być ocena filmu przy recce, tzn. możliwość głosowania. Osobno plebs, a osobno redaktory. W ten sposób byłoby trochę skorektowane to, że recenzent powiedzmy przed seansem za dużo wypił i takie G.I.JOE miałoby skorygowaną słuszną ocenę tuż obok.

    #4283
    Bezel
    Participant

    a mnie aż dziw bierze że nie ma na najlepszym serwisie o filmach recki obu filmów "SOLARIS".

    #4717
    Godfucker
    Member

    Ok mam aktualnie maksimum bulwejsejszon! Nowa ankieta jest rasistowska, ksenofobiczna, homofobiczna i w ogóle w pizdu nie poprawna politycznie! Dlaczego do wyboru nie ma śmiertelnie bladych wampirzyc o kruczo-czarnych włosach?! I mean wtf?! WTF?!?! W takiej sytuacji bardziej zbulwersejszonowałby mnie fakt gdyby redhedy nie wygrały…:@

    #4718
    netzwerk69
    Participant

    Zgadzam sie z powyzszym postem – za malo glosow na shemale!

    #4719
    Carbon Unit
    Member

    A ja się zaczynam zastanawiać czy na pewno przynależę do grupy w której redheady i MILFy wygrywają w konkursie na najlepsze lale. 😀
    P.S. Brakuje jeszcze, albo przede wszystkim, kategorii "1MB" B)

    #4720
    Interdyktor
    Participant

    A moim zdaniem, rudogłowa latina Milf z penisem, na zdjęciu 1MB, to ideał!

    #4721
    Carbon Unit
    Member

    Zapomniałeś dodać – teen 😉

    #4722
    M
    Member

    No nastoletni MILF to byłoby coś.

    #4723
    MIKET
    Participant

    [quote][b]M napisał/a:[/b]
    No nastoletni MILF to byłoby coś.[/quote]
    …nie wiem co jest bardziej przerażające, czy to ze o tym wspomniałes czy fakt że cos takiego ma coraz czesciej miejsce w realu 😀

    #4724
    Carbon Unit
    Member

    Po ponownym przemyśleniu sprawy, doszedłem do wniosku, że ta ankieta jeszcze bardziej niekompletna, bo gdzie "dmuchane" na przykład??

    #4768
    Carbon Unit
    Member

    Pomysł na ankietę?
    Top Sexbot?
    [url]http://blastr.com/2011/01/sci-fis-11-sexiest-sexbot.php[/url]

    P.S. W obecnej ankiecie brak "80's" tudzież dekada Alienów, Predów, Terminatorów, Blade Runnerów, Airwolfów, Miami Vice'ów i tego wszystkiego co najlepsze.

    #4823
    Interdyktor
    Participant

    Nie wiedziałem gdzie to dać, a temat może się okazać, że był już poruszany, ale może na ZP powinny sie pojawiać recki gier?

    #4825
    Carbon Unit
    Member

    Był tak samo z tym, żeby tylko były ładne miały osobną kategorie, bez rezultatu. Ale może to i lepiej (z tymi grami), czuje, że nie podobałoby mi się to, co bym tam zobaczył.

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 233 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.