Reply To: Ender's Game

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Ender's Game Reply To: Ender's Game

jgnt
Participant

No to tak: sam nie wiem. Watchable ale niestety nic więcej. Naprawdę wielka szkoda, bo Ender zdecydowanie zasługiwał na film z żółtym znaczkiem ZP.
Filmowa wersja strasznie ugrzeczniona i okrojona z masy ważnych fabularnie rzeczy (co kilka minut miałem ochotę zatrzymać seans i wytłumaczyć facepalmująym ludziom o co tak naprawdę chodziło w tej czy innej scenie).
Na plus zdecydowanie strona wizualna. Digital Domain wraca w dobrej formie i przy okazji jest współproducentem filmu, wiec jedyna rzecz do jakiej można by się przyczepić pod tym względem jest chyba Mind Game wyglądający jak wycięte sceny ze Shreka, ale sam nie wiem jak można by to było zrobić inaczej.
Na minus długości parseka, zasługuje…
promocja filmu. FUCK! Jak można było to zrobić w taki sposób i już nawet nie mówię o "kosmicznym harrym poterze" ale tak ewidentne spojlery w trailerach to jednak za dużo.
Dałbym 10/10 z sentymentu, bo fajnie to było wreszcie zobaczyć na dużym ekranie, ale film tak naprawdę bardziej zasługuje na mocne 7.

Jest ktoś na ZP kto nie czytał książki, a widział film? Zastanawiam się jakie to mogłoby być uczucie.

Jeszcze jedno: Drony?! What the hell?