Reply To: Pacific Rim

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Pacific Rim Reply To: Pacific Rim

Bezel
Participant

[quote][b]garret napisał/a:[/b]
Kurcze nie chcę iść pod prąd ale z sali kinowej wychodziłem kręcąc nosem. Po kwadransie filmu załączyła mi się irytacja, która mnie trzymała mocno aż do napisów końcowych. I tak jak Supermana, Star Treka czy nawet War Z oglądałem z zadowoleniem nie zwracając uwagi na bzdury tak Pacific Rim wkurwial mnie miejscami niesamowicie. Przede wszystkim zmarnowanym potencjałem, mangowymi naleciałościami, głupotami i nawet aktorstwem. Jako nerd i tak dam 4/5 (za wiele genialnych scen) ale imo jedyna słuszna ocena to stopień mniej. I kurwa, gdzie były odrzutowce, helikoptery, marynarka wojenna, pieprzone gigantyczne plazmowe miecze, rakiety, co to za debilizm z budowaniem muru, nie inwestowaniem w mechy, mechanicznym mordobiciem a nie wpierwej zmiękczaniem z daleka. Co to za wymysły z ciążą, co to za żenua rola Hellboya i parka debilnych naukowców. Gdzie rządy, wojsko i etc….. Tak, wiem ze to film o mechach vs potwory i przypierdalam się do kanonu czy po prostu wyobraźni Del Toro ale jak już grubas dostał tyle kasy uważam ze mógł ją spożytkować lepiej. Tak aby garret wyszedł z kina na miękkich nogach, blady i rozpierdolony przez lejącą się z ekranu epę,[/quote]

Plazmowe miecze? Chyba filmy ci się pomyliły. Rakiety były – posiadał je Striker Eureka.

Również mnie zdziwił brak standardowych wojsk wspierających jeagery, ale tłumacze to faktem, że Kaiju kategorii 3 i wyższej były zbyt potężne do pokonania dla regularnych wojsk. A ogień artylerii okrętowej mógł uszkodzić jeagery.

Co do budowy muru, również uważałem to za idiotyczny pomysł, ale jego budowie zadecydowały rządy krajów znad Pacyfiku, a jak wiadomo politycy żeby utrzymać się u koryta muszą słuchać nastrojów społecznych.

Pomysł z ciążą – co ci się w nim nie podoba? (SPOJLER) Kaiju były tworami inżynierii genetycznej, których hodowla zajmowała czas, zatem ciąża zwiększała produktywność (END OF SPOJLER).

Zgadzam się, Perlman mógł zastąpić inny aktor, ale wydaje mi się, że del Toro wybrał Perlmana z powodów czysto prywatnych.

Ja myślałem, że w finale, pokażą jeagera mark VI a tu dupa. 🙂