Reply To: Man of Steel

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Man of Steel Reply To: Man of Steel

globus
Participant

To ja proponuję jeszcze pokazać jaja i zlikwidować pedalską pelerynkę Supermanowi! I jako ukłon w stronę realizmu likwidujemy latanie i inne imba umiejki. Niech będzie sobie silny, ale w rozsądnych granicach, może dość daleko skakać i w miarę szybko biegać. Tym sposobem możemy na gnój wywalić kosmiczne pochodzenie, bo już nie ma ku niemu potrzeby, niech będzie od razu z Kansas. Albo może z Kaliforni? Hmm.. Wtedy mógłby rwać dupeczki na lewo i prawo, byłoby co oglądać. (Ksywa 'Sup, man?')
Batmanowi zlikwidujmy te śmiszne uszka, no i kolor można zmienić, bo co on na pogrzeb zawsze idzie? Zaszalejmy! Jeśli zrobić tak, żeby jego rodzice żyli, to można olać całą tą żałobę, bo już Superman nie ma rodziców, wystarczy sierot w ekipie. I jeszcze żeby było jakoś tak nowocześnie i aktualnie, to Bruce zbankrutował, bo kryzys.
Z Flashem też przypał, bo kto to widział tak szybko biegać? Oglądałem Olimpiadę i wiem ile można wycisnąć na setkę. Najszybsi są murzyni, więc i Flash z automatu jak ma być to szybki musi być murzynem.
Aquaman też nudziarz, bo tylko woda i woda. Może żeby był bardziej ludzki i taki złożony to zróbmy, że nie umie pływać? To byłoby pole do popisu samoumartwiania!
I skończmy z wieloletnim brakiem równouprawnienia. Wonder Woman jedyną kobietą w drużynie? Koniec z tym, ona teraz też będzie facetem. Ale gejem z San Francisco.
Zielona Latarnia niech zostanie zielony, ale niech to się objawia przez dbanie o środowisko naturalne, niech będzie aktywistą Green Peace Corps. Weganin przykuty do komina elektrowni, bohater, wzór dla młodzieży.
Marsjan na Marsie nie widać, więc Marsjanina zamieniamy na imigranta inwalidę.
W tej wersji nie ma tajnych tożsamości, bo wszyscy oni są z jednego reality show i cały świat jara się tłustymi melanżami jakie kręcą co łikend.

Jak daleko można posunąć się w unowocześnianiu, modyfikowaniu, poprawianiu i dostosowaniu zanim przestanie to mieć coś wspólnego z oryginalną ideą?