Reply To: Mass Effect Trilogy

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Mass Effect Trilogy Reply To: Mass Effect Trilogy

MIKET
Participant

[quote][b]DawnyBywalecAptekaPub napisał/a:[/b]
Zwyczajnie nie wierzę, że BW potrafiłoby zrobić aż taką kupę z zakończenia tak wysoko ratingowanej serii *a może sam to tylko sobie wmawiam?*. W każdym razie czekam do któregoś tam kwietnia kiedy kolesie z BW mają coś podobno z siebie wydukać a propos przyszłych DLC. [/quote]

No też się naczytałem i pierwotnie miałem wątpliwości (bo co z Andersonem, TIM, dlaczego Reapers odlatują) itd. ale teraz już jak najbardziej za indoktrynacją. Z tym że właśnie…ALBO BW celowo tak zrobiło i jest tym samym królem fabularnym wśród twórców gier (zeby gracze nie kminili zakończenia…no trzeba mieć jaja by takie coś zrobić) ALBO zrobili tak celowo z planem na DLC (skok na kase) ALBO zjebali i teraz korzystając z teorii indoktrynacji stworzonej badz co badz przez graczy – powiedza ze tak było w zamierzeniu (kłamstwo ale ratują twarz) ALBO powiedza ze w sumie takie zjebane zakonczenie miało byc….ale ugniemy sie pod presja graczy i zrobimy DLC (płatne – korzystaja poniekąd na tym wszyscy LUB darmowe – korzystaja gracze i szacunek dla BW)

[quote][b]DawnyBywalecAptekaPub napisał/a:[/b]a ponadto ME3 to ostatnia część serii więc być może BW stwierdziło że więcej kasy na tej serii i tak już nie zarobią, zatem starać zbytnio się nie trzeba.[/quote]

aaaa niekoniecznie 🙂 Casey Hudson:
[i]"So where do we go from here? Throughout the next year, we will support Mass Effect 3 by working on new content. And we'll keep listening, because your insights and constructive feedback will help determine what that content should be. This is not the last you'll hear of Commander Shepard.

We look forward to your continued support and involvement as we work together to shape the remaining experiences in the story of the Mass Effect trilogy."[/i]

Ray Muzyka:
[i]"We're working hard to maintain the right balance between the artistic integrity of the original story while addressing the fan feedback we've received. This is in addition to our existing plan to continue providing new Mass Effect content and new full games, so rest assured that your journey in the Mass Effect universe can, and will, continue."[/i]

Jest nadzieja. I wracając do zakończneia – jako że przyjmuję indoktrynację w pełni to dla mnie byłoby wystarczająco, o czy mjuż pisałem gdyby po prostu wydali DLC w formie 30-minutowego filmiku CGI w którym byłyby ujęte War Assets. I tyle. To by mnie usatysfakcjonowało i bym zapłacił.