Reply To: Mass Effect Trilogy

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Mass Effect Trilogy Reply To: Mass Effect Trilogy

MIKET
Participant

[quote][b]Interdyktor napisał/a:[/b]
Ja z kolei się zastanawiam, czemu Kasumi nie pojawiła mi się w grze?
[/quote]
Nie miałes? hmmm… ona się pojawia przy okazji jednej misji na Cytadeli, może za mało ją zwiedzałeś by dostać misję – powinna być w części z ambasadami.

[quote][b]Bezel napisał/a:[/b]
Celem Żniwiarzy nie była całkowita eliminacja organicznego życia, tylko ras galaktycznych zdolnych do tworzenia SI i WI. W swoim pokracznym rozumieniu Żniwiarze ratowali rasy organiczne od całkowitej zagłady ze strony syntetyków – gdyż ci dokonali by całkowitej masakry WSZELKICH form organicznych np. zwierząt.[/quote]
No jak najbardziej, to jest ABSOLUTNIE logiczne, z tym się tu nie sprzeczamy – w odróżnieniu od wielu ludzi na forum BioWare, dla których jest to za mądre.
Ta część się zgadza, to co nie pasuje to – brak pokazania efektu naszej pracy (wspominane przeze mnie działania Gethów, Rachni, Krogan itp, nie w formie tekstu "masz Rachni którzy Ci pomogą" tylko cholera w filmiku CGI byśmy widzieli jak te robactwa atakują Reapera), 3 niemal identyczne zakończenia i ekipa na Normandii.

[quote][b]Bezel napisał/a:[/b]
Co do samego zniszczenia przekaźników masy – moim zdaniem Asari jako rasa długowieczna mogła skopiować tą technologię do stworzenia nowych przekaźników. Owszem zajęło by to trochę czasu (nic dla Asari), ale w końcu udało by się odbudować transport galaktyczny (sama Normandia może sobie bez problemu skakać od jednego systemu słonecznego do drugiego, zatem zniszczenie przekaźników nie byłoby całkowitą apokalipsą podróży gwiezdnych).[/quote]

MOŻE by skopiowali ale – potrzebowali by jakiejś oryginalnej struktury – a te niestety wszystkie poszły się…no. Podejrzewam że w ciągu tysięcy lat już nie raz próbowano zrozumiec Mass Relays ale najwyraźniej udało się to tylko wcześniejszym Protheanom. Co do samej Normandii – skacze ona jak wspomniałeś od układu do układu co jest o wiele mniejszą odległością niż od mgławicy do mgławicy – poza tym zużywa przy tym paliwo niczym Dodge RAM, a to byłby problem numer jeden w podróżach międzygwiezdnych na taką skalę.

[quote][b]Interdyktor napisał/a:[/b]
Kurde, ludziska, mój kolega zwrócił mi na coś uwagę. W epilogu dzieciak mówi "Tell me another story, about The Shepard", na co Buzz Aldrin odpowiada: "It's getting late, but okay. One more story…" Te 3 ostatnie słowa… Shepard jest legendą , i przed nim jeszcze wiele historii :D[/quote]

Celna uwaga 🙂 Z najnowszej wypowiedzi Ray'a Muzyki
[url]http://blog.bioware.com/2012/03/21/4108/[/url]

"[i]We're working hard to maintain the right balance between the artistic integrity of the original story while addressing the fan feedback we've received. This is in addition to our existing plan to continue providing new Mass Effect content and new full games, so rest assured that your journey in the Mass Effect universe can, and will, continue.[/i]"