Reply To: Mass Effect Trilogy

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Mass Effect Trilogy Reply To: Mass Effect Trilogy

Interdyktor
Participant

Heh, super się to wszystko czyta panowie, wszystkie dane w 1 miejscu.
Dla mnie najlepsza gra ever, bez dwóch zdań. Wkurzyłem się tylko, że nie grałem w multi, bo sądziłem że to nic nie wniesie do gry jako tako. Rzeczywiście jak nigdy, byłem mega poruszony końcówką. Podobał mi się zwłaszcza motyw z Buzz'em Aldrin'em na końcu, po napisach. Może sobie coś dopowiadam, ale to było takie, kurcze, no nie wiem… Poetyckie?

Z jednej strony nie podoba mi się do czego zmierzają dzisiejsze gry, setki patchów, DLC, zmian i poprawek, ale z drugiej skoro jak było tu pisane BioWare ma dopasować DLC do odczuć fanów, może to pójść w ciekawym kierunku. Tylko gdzie i jak miałyby się dziać ewentualne kontynuacje, skoro epilog dzieje się ileś dekad po finale?

Mam z kolei takie pytanka natury materialnej, na pudełku kolekcjonerki, napisali, że oprócz tego całego stuffu, dostane wiele więcej -czyli co, ja się pytam? Widziałem też, że na gram.pl (gdzie zamawiałem) i na innych stronach oferowali jeszcze awatar. Jaki awatar, gdzie do czego? Wie ktoś o co biega? I czy tylko ja jedyny byłem zawiedziony wielkością litografii?

btw. Widzieliście zajawki anime Mass Effect? 😀