Reply To: Mass Effect Trilogy

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Mass Effect Trilogy Reply To: Mass Effect Trilogy

[b]spoilery[/b]

W multi grałem, ale dopiero po zakończeniu singla, żeby sprawdzić ile mniej więcej czasu potrzeba na zwiększenie współczynnika Readiness. Okazuje się że niezbyt wiele. Rozegrałem trzy starcia w co-op i wskoczyło mi na bodajże 69%. Dodam również, że chociaż właściwie nie grywam w multi (był tylko jeden wyjątek a mianowicie AvP2) to coop w ME3 jest naprawdę fajny. Trza tylko ustawić sobie stopień wyzwania na najniższy (bronze) bo wyżej jest przynajmniej dla mnie zbyt trudno,
Co do samego zbierania punktów w singlu to sprawdzę w chacie jak dokładnie to wyglądało w mojej grze, jednakże zapewniam że 3800 punktów (bez multi) na pewno miałem i te 200 bym raczej dozbierał gdybym przeskanował do końca Trawers Attykański, no i gdybym nie miał bugów (trzech) uniemożliwiającyc zakończenie mini-side-questów. Na przykład po ataku cerberusa na cytadelę zniknął mi Barla-Von. Ze strony Salarian miałem zdecydowanie więcej punktów, acz nie była to zbyt wielka siła, licząca chyba trochę ponad 300 punktów.
W linku który podałeś wcześniej jest też chyba pewna nieścisłość. Przykładowo dla wartości RR dla naszego przedziału (2,8 – 4,0) mamy "you can choose the Synergy ending that will combine organics and synthetics. Earth will be saved as well as the Galaxy if you get this ending." Tyle że moja Shepard poszła czerwoną ścieżką i ziemia ocalona również została.
Aha, jeszcze jedna sprawa. Pamiętać należy że grunt pod zakończenie obliczany jest w momencie rozpoczęcia misji w Londynie. Nie ma zatem możliwość aby obejrzeć inne zakończenie wgrywając sobie ostatniego autosave'a

Kuźwa, czytam sobie co tam ludzie o ME3 piszą i ku memu wielkiemu zaskoczeniu wiedzę, że obłęd poszedł już tak daleko, że kilka stron growych ma u siebie linki do petycji o zmianę zakończenia trylogii na bardziej optymistyczną. Chcą by bioware wydało DLC z takim zmienionym finałem. No gdybym był na ich miejcu to ze wściełkości chyba bym taki dodatek wyrzucił – Shepard pokonuje reaperów i ratuje ziemię, galaktykę i ale w zamian do końca swych dni musi skanować wszystkie planety galaktyki a'la ME2