Reply To: Mass Effect Trilogy

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Mass Effect Trilogy Reply To: Mass Effect Trilogy

Te oceny na metacritic to jest zwyczajne wycie niezadowolonej gawiedzi, która pozbawiona została gdy na padzie lub też spodziewała się kaszanki jak w CoD lub MoH. Co prawda nie grałem póki co zbyt długo (gdzieś ze 3,5 godziny) jednak stwierdzić muszę (i chcę), że ME3 zdecydowanie rewelacyjny jest. Zupełnie nie rozumiem dlaczego ci niezadowoleni gracze krytykują na przykład znaczące uproszczenie gry, skoro już na pierwszy rzut oka jest zupełnie odwrotnie! Powrócono m.in do kolekcjonowania zbrojowni Sheparda (ale rozsądniej niż w przypadku ME1), poszerzono (acz delikatnie) opcje związane z rozwojem postaci i dodano wiele innych elementów, sprawiających że gra się naprawdę przyjemnie. Nie chcę pisać więcej, bo zabawy psuć Wam nie zamierzam. Nie dajcie jednak się tej żałosnej pseudo-krytyce niezadowolonych dwunastolatków.

MIKET – jeżeli chcesz grę odpalić wcześniej, to bez najmniejszego problemu uczynić to możesz wykorzystując program FlyVpn, którego obsługa bardzo łatwa, o czym świadczy fakt że nawet ja sobie z nim poradziłem. Jaby co to pisz.