Reply To: The Thing 2011

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy The Thing 2011 Reply To: The Thing 2011

Atue
Participant

[quote]Przypomnij mi czy na stacji w filmie był jakiś biochemik albo astrofizyk? [/quote]

To jest właśnie to o czym mówię. Ty nie dooglądałeś filmu. Opublikowałeś listę pseudo-bullshitów opierając się albo na liście znalezionej w necie albo sam ją skonstruowałeś na bazie swojej nie wiedzy. I tak jest właśnie w tym przypadku. Paleontolog została sprowadzona w celu wydobycia zabezpieczenia i odtransportowania zamrożonego Cosia do laboratorium. Po przewiezieniu do stacji blok był przez nią przygotowywany do transportu helikopterem. B adania miały odbyć się w specjalnym laboratorium. Kiedy naczelny doktorek nakazał wywiercić dziurę paleontolog wyraziła swoje wątpliwości – bo to nie było odpowiednie miejsce i dla tego że nie było tam ani sprzętu ani nadzorujących wszystko naukowców.

I to wszystko ma sens. Ty jednak pominąłeś te fakty i zrzuciłeś to na karby kiepskiego scenariusza/reżyserii. W tym przypadku to była Twoja ewidentna pomyłka co nasunęło mi się po pierwszym przeczytaniu twojej listy. Uważam że powinno się krytykować film ale nie za pomocą fałszywych przesłanek.

[quote]To czemu uważasz moje zarzuty za niesprawiedliwe?[/quote]

Ponieważ opierają się one na niepełnych informacjach, fałszywych przesłankach i błędnych założeniach. Dowiodłem tego używając odpowiedniej argumentacji. A Twoje zarzuty nie muszą nikogo dotykać – są ewidentnie błędne w odniesieniu do fabuły. I czemu się dziwisz, że się do nich przyczepiłem skoro sam je opublikowałeś i są one podstawą Twojej krytyki – co sprawia że jest ona niemiarodajna bo te zarzuty mają kiepskie podstawy.

Z mojej strony EOT