Reply To: The Thing 2011

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy The Thing 2011 Reply To: The Thing 2011

Atue
Participant

[quote] Tak wiem że paleontolog bada nie tylko kości dinozaurów – podałeś przykład Parku Jurajskiego[/quote]

Podałem przykład Parku Jurajskiego jako uzasadnienie czemu nie powiadomili wojska. To nie był argument wymierzony – czemu wezwali paleontologa. Poza tym dalej przy nim obstaje ponieważ naczelny doktorek w filmie robił co mógł aby nie za wiele się przedostało na zewnątrz.

[quote]Jak bym napisał że badają mamuty albo koty szablo-zębne to i tak byś mi zarzucił że zapomniałem o dinozaurach.[/quote]

O! Ty nagle jesteś w stanie przewidzieć tok mojej argumentaji? Najmij się jako wróżka.

[quote]Ty widocznie (jak każdy mały móżdżek) potrafisz wytłumaczyć każdą głupotę, każdy bezsens i brak logiki w filmie.[/quote]

Nope. Ty to nazwałeś głupotą, bezsensem i brakiem logiki ponieważ wynika to z Twojego braku spostrzegawczości, wiedzy odnośnie filmu tego i Carpentera i ogólnie tematyki którą poruszasz w swoich twierdzeniach.

[quote]Jeżeli nie potrafisz zrozumieć że paleontolog jest specjalistą od wymarłych organizmów ZIEMSKICH a nie E.T[/quote]

Czy do ciebie to nie dociera? Może masz problemy z oczami? Ok:

PALEONTOLOG TO SPECJALISTA W BEZPIECZNYM WYDOBYWANIU ORGANIZMÓW UWIĘZIONYCH CZY TO W ZIEMI CZY LODZIE. WIE JAK NALEŻY POSTĘPOWAĆ ŻEBY NIE USZKODZIĆ DANEGO ORGANIZMU PODCZAS WYDOBYCIA I POSIADA WIEDZĘ JAK GO ZABEZPIECZYĆ DO DALSZYCH BADAŃ!

Zrozumiałeś?

[quote](swoją drogą nie ma sceny w filmie jak pani paleontolog nadzoruje prace wydobywcze).[/quote]

W obozie omawia szczegóły z Norwegami i przekazuje im instrukcję. Poza tym kiedy ekipa pojawia się w obozie ciągnąc na saniach wycięty blok lodu pani paleontolog im towarzyszy (czyli była na miejscu).

[quote]Nie potrafisz czytać że zrozumieniem i uważasz się za mistrza w dyskusji nad gównianym filmem SF.[/quote]

Przeceniasz się. Dyskutując z tobą (osobą która jest pozbawiona racji) nie trzeba być mistrzem.

[quote]Twoja argumentacja to: zabijanie komputerów widelcem, niszczenie okrętów wojennych granatami [/quote]

Dobre przykłady na to iż nawet najbardziej technologicznie zaawansowane maszyny można uszkodzić bardzo prymitywnym narzędziem. Przypominam Ci że nie obaliłeś tych twierdzeń.

[quote]skoro go tak bronisz.[/quote]

No i doszliśmy do momentu, w którym wciskasz mi całkowitą nieprawdę. Przypominam co napisałem w pierwszym poście: "Film jest słaby ale nie w wyniku bullshitów których jest tyle samo co u Carpentera. " Bronię filmu przed twoimi słabymi zarzutami, które w moim odczuciu są mocno niesprawiedliwe.

[quote]jesteś upośledzony umysłowo.
jak każdy mały móżdżek
jesteś kompletnym idiotą
trzeba być kretynem
Film jest głupi i durny jak ty[/quote]

A teraz uciekaj zanim najdzie mnie ochota żeby zwymyślać cię ponownie.