Reply To: The Thing 2011

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy The Thing 2011 Reply To: The Thing 2011

Atue
Participant

Widzę że nie chcesz prowadzić rozmowy na poziomie… mogłem się tego domyślić.

[quote]Górnik tak samo. Czemu nie wezwali górnika?[/quote]

Albo zadzwonić do prof. T. Alenta i wynająć Wkrętacz.

[quote]paleontolog bada kości dinozaurów[/quote]

??? Nie, nie tylko. Ty nie masz pojęcia czym się zajmuje paleontologia, prawda? Ta dziedzina nauki obejmuje odkrywanie, zabezpieczanie i badanie organizmów z przeszłości naszej planety. Dla ciebie paleontologia to tylko fragment paleozoologii?

[quote]metodą odkrywkową[/quote]

W różnym środowisku paleontolodzy stosują różne metody. Ty myślisz że paleontolog w ten sam sposób odkrywa np. Tyranozaura w Teksasie i Mamuta na Syberii? Przyznaj się lepiej, że nie masz pojęcia na czym polega praca paleontologa.

[quote]ch*ja wiesz[/quote]

Na razie to udowodniłeś że jesteś kompletnym ignorantem a gdy ktoś udowodni Ci jak absurdalne są Twoje zarzuty to robisz z siebie klauna.

[quote]Wiem że widelcem zabiłeś komputer .[/quote]

Cieszę się że zrozumiałeś jak chybiona jest Twoja argumentacja 🙂

[quote]Gdzie w filmie było powiedziane że jest to mostek statku[/quote]

Pamiętasz ten kolorowy "panel" pod koniec filmu? Nadawał on ten sam sygnał który odebrali Norwegowie w pierwszej scenie filmu. Zakładam że sygnał ratunkowy wysłano właśnie stamtąd.

[quote]Tak teraz jesteś ekspertem od psychologi E.T. i inżynierii obcych.[/quote]

Zakładając że była to inteligentna istota (w przeciwieństwie do wielu stwarzających takie pozory) a moja argumentacja nie została w żaden sposób obalona, to… tak na pewno większym od Ciebie.

[quote]TO BYŁA KUWETA![/quote]

O, widzisz czyli jednak Twoja wyobraźnia zadziałała w odpowiednim kierunku.