Reply To: The Elder Scrolls V: Skyrim

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry The Elder Scrolls V: Skyrim Reply To: The Elder Scrolls V: Skyrim

Carbon Unit
Member

Coś temat zdycha to napiszę coś.
Lokacja Muzulf rządzi pierdolnością, po 3 powrotach ze złomem odpuściłem sobie szabrowanie 😀
Postać bardzo pakuje jak się mu perków dodaje, praktycznie cały czas byłem nubem bo rozwijałem wszystko prawie, ale jak wrzuciłem pare skilli w Destruction to nagle smoki się leszcze zrobiły dla mnie, trolle to kilka firebaltów + soul trap + dobicie z dual wielda i greater soul jest. Mam 46 lvl, 156h wygranych według czasu z save'ów, (czas realny pewnie grubo ponad 200), a main questa to tylko niuchnąłem, tzn. odwiedziłem Greybeardów i wziąłem okrzyki od nich :]. Dupę miałem przez chwilę taką, że itów enchantowanych nie kupowałem jak były tanie i cienkie, to teraz muszę kupować ity po 5k jak chce na disenchant, bo same elven w górę i same major i extreme :]
Gra K***A rządzi!! I nie wiem jak to się na 5 giga mieści.

Edit:
Najbardziej hardcoreowa lokacja? Quest związany z wizytą w Azura Shrine, wejście do kamienia, jakby nie Flame Attronach to nie dałoby się tego zrobić, 2 pizdy z fireballa albo chaina i leżałem, a tam 3 Daedry latały i Mag, ale zrobiłem na oba sposoby, najpierw White Star, a potem Black Star wziąłem, zakładam, że ludzików będę mógł łapać, co daje darmowe grand soule :]. Normalnie o grand Soula trudno, jakiś boss w katakumbach tylko daje, ewentualnie Mamut.

Edit2:
Pick lock skill, nie wrzuciłem ani pół perka, tak jak w Obli potrzeba wyczucia, i mastery na 3-4 lockpicki się da otworzyć (no czasem zejdzie 15 :-] bo to jednak nie Obli i na wyczucie nie da się w 100% zrobić, tam ze skillem 1 można było mastera otworzyć 1 piclockiem, tu nie ma szans na to).

Spoiler "skillowy"
P.S. Smithing 91, a już dawno mógłby być 100, metoda prosta, skóry i leather robimy ity i/lub jewelry, tu nie dość że skill to jeszcze kasa, co w połączeniu z enchantowaniem np 2 ręczny skill można kokosy bić. zbieramy iron rudy (żelaza?) + transmute czar = silver, z tego pierścionki różnego rodzaju z ametystami itp. (niestety Bethesda dała dupy albo jestem nubem, bo co transmut iron –> silver to trzeba wyrzucać z silver z plecaka, bo kolejny cast transmuta zmienia silver –> gold a z goldem mniej można zdziałać w jewelry jeśli chodzi o kamyki, po prostu wymaga lepszych, ale też można :] np z jednego gold ingota 2 gold ringi, na to enchanty i jedziemy, smithing można do 100 wbić na jednym posiedzeniu, ale nieco rudy trzeba. To nie WoW więc tak nie robiłem, trzeba trzymać linie fabularną skoro gram w RPGa 😀 Przy okazji jedziemy z enchantingkiem, do tego warto wykupywać lesser, pet i common (bo tanie) soul stony, łapać zwierza w to, smithing, enchant jewelry i spylamy czarownikowi np. Whiterunie i za kase kupujemy znowu soule i karawana jedzie dalej :]