Reply To: The Elder Scrolls V: Skyrim

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry The Elder Scrolls V: Skyrim Reply To: The Elder Scrolls V: Skyrim

Kurde, naprawdę Skyrim potrafi pozytywnie zaskakiwać. Tradycyjnie dla mojej własnej osoby wciąż zastanawiam się na jaką klasę postaci się zdecydować. Zaczynałem wojem a następnie rozpocząłem od nowa assassinem. Tym ostatnimgra się naprawdę bardzo przyjemnie, chociaż zdarzają się zabawne sytuacje przy wysokim sneaku (nasz bohater pozostaje w ukryciu pomimo że NPC na nią wpadają; w szczególności w dungeonach). Jedyny minus to fakt że praktycznie nie ma questów przygotowanych pod ewidentnie 'złe' postacie. Nie ma nawet zbytnio możliwości na zagrywki/szantażowanie postaci zlecających questy. Ostatecznie rozstanę się chyba z moim assassinem ponieważ przemieniłem go w wampyra i gra stała się paradoksalnie trudniejsza a to z uwagi na fakt że zdrowie/mana/kondycja nie regenerują się w czasie gdy słońce wisi na nieboskłonie. Oczywiście jest to jaknajbardziej logiczne, fajne i wogóle ponieważ wymusza poruszanie się w nocy. Z drugiej jednakże strony krajobrazy Skyrim są tak pociągające, że bardzo przyjemnie łazi się za dnia. Sam wampiryzm pod względem mechaniki jest typowy dla wszystkich chyba ESów, tzn im rzadziej się pożywiamy, tym potężniejszy nasz bohater acz słońce na każdym poziomie bardziej mu szkodzi.