Reply To: The Elder Scrolls V: Skyrim

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry The Elder Scrolls V: Skyrim Reply To: The Elder Scrolls V: Skyrim

Carbon Unit
Member

@Bezel
To wszystko wiadome fakty, mówisz całą prawdę, i wcale nie przeczysz też temu, co ja napisałem, ale nie odchodźmy od meritum.
31 lvl, jestem w szkole magii, trochę żałuję, że robię hybrydę, bo od razu chyba wszystko poznam (choć na pewno nie zwiedzę każdej lokacji).
Moje typy na postacie:
full koks, full mag, kradziej (połączony z magiem albo lekko pancerzowym koksem).
Póki co nie wiem czy dam radę rozwinąć wszystko tak, by władować i w enchanting, i smithing i destruction magic i one-handed itd. itp. a rozwinięcie wszystkich skilli to ładnie zejdzie 😀
P.S. 75 smithing, moge już epic ulepszenia robić i glass armor/weapony :]
P.S.2 Grand Soul z ludzi mi weszło do black soul stone'a za to do Grand Stone'a już nie, toteż problem mam nałapać grand Soule do enchantowania itemów, bo nie wiem z czego nałapać (i żeby dać radę, np. wampira nie jestem wstanie ubić, zarzyna mnie jak prosiaka zaraz po wejściu do jaskini, jak pisałem, hybryda sucks (chyba że na master level w ógóle wszystko sucks 😀 ).