Reply To: Diablo III

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Diablo III Reply To: Diablo III

Godfucker
Member

Się nieprecyzyjnie wyraziłem – chodziło mi o to że zrobili z jednej gry (domyślnie Starcraft 2) 3 gry, które chyba nie będą ze sobą za dobrze "współpracować" skoro w każdej "drugiej" części będą jakieś zmiany. Ogólnie rzecz biorąc to Blizzard dał według mnie dupy z tym konkretnym tytułem bo mimo tego że gra jest spoko to bardzo razi mnie fakt że jest 1/3 z tego na co czekałem. Właśnie widziałem że na ceneo cena wacha się od 149,90 do 284,25 zł (LOOOOL!!!) co licząc optymistycznie da nam jakieś 450 zł za "całą" grę…
A wracając do Diablo to jak najbardziej jestem napalony bo dwójkę przeorałem z każdej strony (oprócz paladyna – i hate paladyn), ale pewne rzeczy mnie martwią jak np. brak miksturek i (omg) automatyczne rozdawanie atrybutów (czy to już jest nieaktualne?). To drugie martwi mnie o tyle że w dwójce można było robić swoje buildy, od całkowicie standardowych do kosmicznych w stylu czarodziejki która nie czaruje (też mnie to zdziwiło). Więc wiecie…dziwne to trochę. A poza tym to wkurza mnie ciągłe przekładanie daty premiery, ale to jeszcze można zrozumieć.