Reply To: The Elder Scrolls V: Skyrim

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry The Elder Scrolls V: Skyrim Reply To: The Elder Scrolls V: Skyrim

Godfucker
Member

Ja tam mam full napałkę na ta grę. Z tego co na trailerach i filmikach widzę to w porównaniu do Obliviona narazie widzę dwie różnice: grafika jest lepsza (dziwne żeby nie:)) i system walki jest lepszy (no bo do pierona jak w rpegu może nie myć żadnych umiejętności bojowych, wybór broni sprowadza się do jednoręcznych lub dwuręczych, a magia…hmm ssie?). Mam nadzieję że w porównaniu do poprzednika twórcy dorzucą trochę więcej potworów. Grając w "O" miałem wrażenie że cały czas tłukę to samo. Wracając do walki wiadomo że nie mogą z tego zrobić Devil May Cry, ale jak juz pisałem poprzednik był wręcz żenujący pod tym względem (żadnych kur** umiejętności?!). Na bank nie zrobią z tego zręcznościówy (oby…), pewnie lvl będzie jakoś na to wpływał. Zresztą już nie długo się zobaczy:) Parę fajnych tytułów się nie długo ukaże np. nowy Batman więc w razie wpadki będzie czym otrzeć łzy:)
Ps – osobiście byłbym rad gdyby Dark Brotherhood miało więcej misji niż w "O" i w ogóle żeby było go więcej:)