Reply To: Transformers 3 Ciemna strona ludzkiej głupoty

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Transformers 3 Ciemna strona ludzkiej głupoty Reply To: Transformers 3 Ciemna strona ludzkiej głupoty

Carbon Unit
Member

Sorry ale Bad Boys to chłam, obie części, film na równi z Transformers 2, za to Transformers powinien zostać uznany za jego najlepszy film, Armageddon w swoich czasach też zły nie był, The Rock znowu papa absolutna. Co do Nolana to jego mi trudno oceniać, po pierwsze nakręcił tyle co kot napłakał a po drugie jeszcze połowy z tego nie widziałem (w tym Prestige też nie) ale o ile Batman Begins miało dobre chwile, to już mimo achów i ochów przy Dark Knighcie, to dla mnie to film dla bachorów jest, i niestety pomimo wszystkich starań Heatha Ledgera, film jest całkowice infantylny, cóż, może jakby 20 lat temu go kręcił i nie musiał być podporządkowany PG-13, to by może coś z tego było, niemniej jednak mam wątpliwości, dla mnie wszystkie filmy o Batmanie to gówno, po prostu inną wizję tego pana miałem w głowie, najbliżej tej wizji było to, co w Beginsie. Batman to był zwykły człowiek ale za to super napierdalacz, a grali go zawsze kolesie nie mający pojęcia o napierdalaniu i to kłuło w oczy + gadżety były zawsze z dupy. Dopiero w Begins scena w więzieniu pokazała, że Batman coś potrafi, po raz pierwszy w jego całej historii filmowej. Koniec offa 🙂