Reply To: Transformers 3 Ciemna strona ludzkiej głupoty

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Transformers 3 Ciemna strona ludzkiej głupoty Reply To: Transformers 3 Ciemna strona ludzkiej głupoty

ObywatelHD
Member

[quote]Ja za to jestem przeciwnikiem takich żałosnych produkcji. "głupie, że nie mogę ale fajnie się patrzy"- a jakby udało się nadać sens fabule to by się źle patrzyło? Umiejętność wyłączania mózgu uważam za zbędną i szkodliwą.[/quote]

Stary, ja też wolę obejrzeć "Incepcję", która jest równie efekciarska, ma te mas dziur w opowieści, ale przynajmniej bazuje na scenariuszu napisanym, jak sądzę, na komputerze, a nie podczas dłuższej wizyty w toalecie.

Ale moim zdaniem takie produkcje jak Transformery też są potrzebne. Michael Bay robi filmy, które można porównać do przejażdżki rollercosterem. Zbyt wiele treści tam nie ma, nie poczujesz się po nich mądrzejszy, a jeśli odpowiednio się nie przygotowałeś, to może nawet będzie Ci niedobrze. Ale w trakcie jazdy wrzeszczysz z radości, bo wszystkie zmysły są bombardowane z każdej strony ostrymi bodźcami.

Nie każdy lubi rollercostery, ale patrząc na wyniki finansowe filmów Bay'a śmiem twierdzić, że ich zwolenników na tym świecie nie brakuje 😉