Reply To: Essential Killing

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Essential Killing Reply To: Essential Killing

Carbon Unit
Member

No tak, polski widz nie jest głupi B) Takie filmy jacy widzowie. Pewnie nie mówimy o tym samym występie Pazury u Wojewódzkiego, ale jak go tam widziałem kiedyś, to było widać, że chopu odbiło, to że se zamienił dupę na nowszy model to ok, ale to co pierdolił się słuchać nie dało, kościół itp. dowcip na poziomie szambonurka, albo coś mi się już całkiem po-merde-ało. Pazura się dawno temu skończył. Jeśli jeszcze jakiś film polski kiedyś obejrzę z nie przypadku, to jak nastąpi Pasikowski reaktywacja albo jak Adaś Miałczyński another story wyjdzie. A z innej nieco beczki, to dodam jako ciekawostkę, mam kumpla co to w kinie pracuje i jak leciało Ciacho to pierwszy raz widział, żeby ludzie z kina wychodzili, taki zajebisty film to był, a biorąc pod uwagę, że na takie filmy to koneserzy kina nie chodzą to pomyślcie tylko jakież to dzieło musiało być, a teraz przypomnijmy reklamę w tv, najlepsza komedia/tego jeszcze nie było/ itp. itd. Ile razy to już było? 🙂