Reply To: Mass Effect 3!!!

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Mass Effect 3!!! Reply To: Mass Effect 3!!!

MIKET
Participant

[quote][b]yuti-ra napisał/a:[/b]
Mam nadzieję, że jakoś logicznie wytłumaczą czemu Reaperzy się uwzięli właśnie na ludzkość i co chcieli od zwłok Sheparda…

Protheanie to po prostu ludzie cofnięci do kamienia łupanego przez Żniwiarzy… (protheańskie ruiny na marsie , obserwowali nas czy po prostu byli nami ? )[/quote]

Eeeee, nie nie nie. Protheanie to nie ludzie. Fakt – pojawiali się nad ziemią kiedy człowiek był w erze kamienia łupanego ale te dwie rasy to nie to samo. Oni po prostu badali inne rasy kiedy te dopiero sie pojawiały w galaktyce, stąd ruiny na Marsie.

Co do Reaper'ów – to imho łatwo to wyjaśnić. Ni stąd, nie zowąd pojawiła się rasa (ludzie) która dała rade wybić Reaper'a co doporowadziło do zaintereoswania ludzkością i próby stworzenia nowego "modelu ludzkiego". Gdy sie okazało ze i to poszło w piach bo człowieczek nie dość ze przezył atak Collector'ów to dostał sie do ich bazy i rozwalił Reaper'a w larwalnej formie – prakycznie solo. Więc co robimy? Wybijmy silnym atakiem najpier ludzkość, resztą zajmiemy się po lunchu…

[quote][b]DawnyBywalecAptekaPub napisał/a:[/b]
zapomniałem jeno w jaki sposób gethów załatwiłem….
[/quote]
Tu jest kwestia dwóch wyborów, czy wysłales Quarian na wojne czy kazałes im wyluzować, i czy kazałes zniszczyc/uleczyc Geth'ów…